Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Mai 2008
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
26 Mai 2008
Sellel korral siis mitte ussidest... või kui, siis vaid hääästi veits...

Siia siis ka tänud Joosule ja Drexile, tänu kellele sain hästi kiiresti oma osa Špringli tellimusest kätte. Siin ka pilt, millel on mingil määral aimata, mida sisaldas minu saak. Pilt kehvake, kuna tingimused olid igati alla arvestust ja uue jaoks enam ei viitsinud hakata laiali laotama. Mõningad on juba ka kasutatud (pole aga veel pildile jõudnud)


Käisin vahepeal ka Türi lillelaadal. Leidsin kõik, mida otsisin, peale ühe- Silverpoint. Kui ma lõpuks ta leidsin, oli telk tühi ja polnud enam kedagi Selle- eest aga veetsin päris pikalt aega Helmehaldja seltsis. Ega ma teile näita, mida ma ostsin (eks ikka fimot ja helmeid ), jäi ka paar asja ostmata, mis siiani kripeldavad, aga loodan neid kohata Jäneda lille ja aiapäevadel.
Näitan teile aga kedagi, kelle ma küll koju tõin. Ronis tema mööda mind ja mööda HH lauda, kuni lõpuks mingi valemiga on maandunud mu kotis. Selline ta on:


Siit siis tulevad mõned kõrvarõngad, võtmehoidjad ja mbl ripats.


Mõningad komplektid, mis vahepeal tehtud.
Hakkasi lisama pilte teisiti ja teate, kui lihtne nüüd on! Läheb vähemalt 10 korda kiiremini! Selle eest tänud Silpsolpsule, kes suutis mul selgeks teha, et alati ei pea juhistes näpuga järge ajama, kõik ei kehti igal pool.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

086436 Külastust...