Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Aprill 2008
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
21 Aprill 2008
Tere!

Alustan vana võlaga. 13 aprill toimus Türil Järvakate siidimaal (sallimaal vms) Peale värvidega mängimist läksid teised koju ja panid pildid üles, mina aga kribinal-krabinal kähku tööle ja siis oli ta juba "olnu" ja meelest lännu. Ei enam saanud fotokale pihta, et salli pildistada. Nüüd siis sai tehtud paar klõpsakat ja näitan ühte teilegi. Ikkagi oma tehtud!Järgmist esja ei teagi, kuhu liigitada. Kas poolikute asjade lõpetamise alla või koome koos liniku. Alustatud kunagi ammu, vahepeal seisis materjali puuduses, millele lisa sain siit, isetegija kaudu, päris lõpetatud möödunud nädalal. Materjal ja värv on selleks sellised, et mõtlesin tegema hakates lihtsalt katsetada, kas ja kuidas liniku kudumine õnnestub.
Siin tema siis on, läbimõõduks (ilma venitamiseta) 160+ cm ja see pisike must "plekk" minu mitte hirmus pisike telefon.


Sellel pildil serv sättimata.

Järgmine on veel üks aastat 15 tagasi heegeldatud linik. Materjaliks linane lõim (see, mida kasutatakse kaltsuvaipades) Tekkis linikule soovija (nüüd juba mitu ) ja nii ma ta siis lõpetasin. Niidiotsad peitu ja siis tugevalt pesupulbrise ja tulise veega likku. Lasin natuke seista ja siis "sõtkusin" teda päris tükike aega, et läheks pehmemaks (muidu ikka tärgeldatakse) Õnnestus päris hästi. Linik läks tükike pehmemaks ja värvilt ilusamaks. Läbimõõt sellel on 120 cm.
Üks hädine APRILLI ROHELINE. Üritan ikka ühe ussikese ka teha. Tuli selline mõte, et teeks iga kuu värviks ussi.Mõned ehted veel, mille pildid on jõudnud albumisse.

Selleks korraks kõik, loodan, et järgmised pildid saan rutem üles.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

089981 Külastust...