Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
September 2012
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
28 September 2012


September - ORANˇ

Pisuke eellugu ka juurde. Kui september saabus ja tuli mõelda juba tõsisemalt värvispektri töö peale, ei tekkinud ühtegi head ideed. Oli küll kodus mõni kera maavillast korraliku oran˛i, aga mitte ei kutsunud end kapist välja võtma. Nii möödus aeg ja kätte jõudis kuu keskpaik. Vahepeal olin ikka ühte ja teist lõnga soetanud aga mitte kübetki oran˛i - no ei kutsunud ükski mind ostma ja polnud ikka veel ideed.... Kuniks ühel laupäeval läksime Tartusse. Ütlesin, et olen nõus sinna minekuga ainult juhul, kui esimesena otsime üles ühe lõngapoe. No seal oli pidu! Rohkem, kui kilekoti täis ma omale ei lubanud, aga vähemaga ka poest välja ei saanud
Loomulikult oli oma nina vaja ju iga riiuli peale ja alla toppida, kui ühest kohast röögatas vastu just see lõng, mida oli vaja septembri tööks ja samas lõngatoki juures kükitas ka idee.
Plaanisin siis teha kaeluse. Ümber kaela käiva osaga polnud küsimust, see tuli soonik (kuigi hiljem selgus, et mustri huvides mitte 2x2 vaid 3x3), aga alumise osa juures tahtsin kasutada just seda oma viimase aja lemmik mustrit. Tükike aega andis mõelda ja nuputada kuidas seda sinna kasutada ja kuidas kasvatada.... Lõpuks ta saigi valmis ja seda, milline välja tuli nägin ka ise alles siis kui varrastelt maha kudusin. Tegin juba ka kaelusest pildid kui tuli veel üks idee. Milleks omale juurde korjata poolikuid lõngatokke, kasutan hoopis lõpuni. Nii tekkis mõte teha juurde müts. Mütsi jaoks võtsin lõnga kahekordselt, et ikka soe tuleks. Sellega tegin isegi proovilapi, et arvestada silmi (tavaliselt ma seda ei tee, tea kas hakkan vanaks jääma ) Nii saigi siis valmis komplekt ja järgi jäi vaid pisike tutsak lõnga, millest mõtlesin teha komplektile mingi lillekese juurde.
From Tehtud 2012

Ehteid olen teinud, aga neid pildile püütud mitte ei saa. Siin siis üks komplekt, millest miskipärast kõrvarõngad on pildilt välja jäänud.
From Tehtud 2012

Samad pärlid + punased valmis ka teine komplekt (jälle kõrvakad kusagil mujal)
Võib nii...
From Tehtud 2012

...ja naa
From Tehtud 2012

Tundub, et ilma sallita viimasel ajal mul ei tule ühtegi postitust.
Siit on näha, et olen võimeline kuduma ka teistsugust pitsi
Sall on tehtud juba talvel või vara kevadel.
From Tehtud 2012

Meie prügikasti kiisu...
From Tehtud 2012

Ja kui kitsaks jääb, siis tehakse nii
From Tehtud 2012
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

084898 Külastust...