Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2012
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
31 Jaanuar 2012
Mis siis sai neist pärlitest... Minu esimene katsetus.

Juba sügisel ajasin paki 9/0 seemnehelmeid niidile, kui olin Tsunaami blogis näinud õpetust, kuidas heegeldada mbl kotti. Mõtlesin, et mis seal ikka, olen ju enna päris hulka ussitanud... Aga polnud ta nii lihtne ühti ja jäi minust seisma, ehk paremaid aegu ootama. Pealegi sa vist veidi peenike niit ka valitud (tavaline üleminekuvärviga pärlniit)
Kuniks...
Mõned päevad tagasi nägin Drex`i blogis, et ka tema on selle õpetuse järgi kotikese valmis teinud!!! Otse loomulikult ei andnud nüüd enam asi rahu, kui Drex sai tehtud, kas siis mina tõesti kehvem olen ja ei saa valmis
Küll pinnisin teda, et teada saada seda nippi, mis minul puudu jäi... lõpuks ikkagi jäi kokkulepe, et lähen talle õpipoisiks. Eelnevalt vaja ju teha ära ettevalmistus ja need pärlid ajada jämedamale niidile. Läbipaistvate jaoks ju loomulikult parim oleks üleminekuvärvidega niit... no mitte ei leidnud sobivat ja mis oleks olnud sobiv, seda paistis liiga vähe olevat.
Võtsin siis ette omad pärlivarud ja leidsin sealt 1 paki (40g) siniseid läikega 8/0 seemnekaid, mida nähes ei hakanudki kelluke helisema, et neid oleks kusagile mujale vaja. Olemas oli ka minu arust sobiva jämedusega sinine niit (nime ei tea, sest vööd pole)
Pakk seemnekaid niidile... ja loomulikult ikka oli veel vaja nii igaks-juhuks katsetada, et järsku sellel korral õnnestub... Õnnestuski! Egas ma nüüd tea, kas tegin päris õieti, aga peamine, et välja tuli
Siin pildil siis koos sihtotstarbelise sisuga
From Tehtud 2012

ja sellel lihtsalt kestana
From Tehtud 2012

Tegin ka üles äärde pisikese aukude rea, kui peaks tulema mõte panna nöör.
Kott sai minu telefonile veidi kitsas, aga ehk venib veidi järgi.
Valmis koti kaaluks 52-53g.
Seemnekais jäi järgi mitte oluline näputäis.

Esmakatsetuseks olen asjaga rahul, aga leidsin ka paljut, mida järgmiste katsetuste puhul enam mitte teha või teha teisiti.

Nüüdseks ka järgmine 100g seemnekaid niidile aetud
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

089965 Külastust...