Imbi näputöö
Imbi näputöö

Parem hilja kui üldse mitte!


23 Veebruar 2009
SUUR VILTIMISPÄEV

Oli ikka VÄGA SUUR!Nii nagu Villatuustija lubas, saime valmis koti,sallidja midagi väikestMinu tulemusedAitäh Sulle, armas Villatuustija, nii mõnusa ja emotsiooniderohke päeva eest!
imbi 12:37 - Link - kommentaarid (8)

16 Veebruar 2009
ANNA SÕRM - VÕTAB TERVE KÄE

Reedel sain minagi tuttavaks käsitööliigiga, mis oli tuntud juba 5000 aastat tagasi Egiptuses ja mida eestlased oskasid juba vähemalt 800 aasta eest. Nimelt - kõladega kudumisega.Oi see oli tore!!! Lõngade nagisev kume krigin ja kõlade pehme klobin, ma ei oska seda paremini iseloomustada, aga see hääl, mis kudumisel tekib, on jube mõnus.


Kudusin prooviks 5 kõlaga järjehoidja. Keskel katsetasin teistpidi keeramist, tahtsin näha, milline muster tekib, aga segamini läks ja lõpetasin nii nagu alustasin.

Imetlen ikka ja jälle kootud vöösid, kuhu otsa on punutud patsikesed, seepärast punusin oma järjehoidjale ka. Prooviks ja et ikka meelde jääks. Tegelikult on ka lihtsalt tutikestega otsad hästi armsad.Pühapäeval selgus, et mul on kindlasti ühte järjehoidjat veel vaja, seepärast kudusin sedakorda 6 kõlaga veel ühe. No tegelikult kaks, täpselt sama suure, sama mustriga sinipunasekirju. Aga ta läks vahepeal kudumise ajal veidi teistpidi, mistõttu tuli umbes samasugune unts sisse nagu esimesel.Täna selgus, et vähemalt ühte oleks mulle veel vaja, muster 8 kõla jaoks on ka olemas.

No ma ei tea kuidas seda nüüd küll nimetada…..
imbi 16:34 - Link - kommentaarid (6)

07 Veebruar 2009
PUNUTUD EHE

Tore on õppida midagi uut! Samas nii lihtsat ja võimalusterohket.
Võib kanda keenaaga miks ka mitte prossina?Materjaliks pesunööri moodi nöör, kohaliku lamba villast tehtud lõng, lisaks näpuotsaga villa ja trikotaa˛i.
imbi 12:35 - Link - kommentaarid (7)

05 Veebruar 2009
MÕNIKORD

on nii, et kõik minu ümber on kole ja hirmus, ööpäevaringselt käib kaasas tunne, et kogu elu on muutunud pöördumatult ja üldsegi mitte paremuse poole… Aga siis - jõudis minuni üks oodatud-igatsetud elumõnust pakatav raamat, ootamatult hellitas kõrvu ja tegi hingele pai mõni hea sõna. Lõpuks, peale pikka pusimist sain valmis paar patja.Ja ennäe imet, elu võib küll pöördumatult muutuda, aga kõik minu ümber ei ole sugugi kole ja hirmus. On hoopis kollane, sest kollast patja on hea kaissu võtta


Või Mareli rooside moodi roosiline, sest selliseid roose teha on põnev ja tavaliselt ei tule nad üldse mitte Mareli rooside moodi!

Ja tihased laulavad kevadet
imbi 13:44 - Link - kommentaarid (23)