Imbi näputöö
Imbi näputöö

Parem hilja kui üldse mitte!


29 Veebruar 2008
MOBIILIKOTT
Telefon sai uue ümbrise, kasutatav nii kaelaskantuna kui ka mitte. Koti mustri tegin kinnissilmustega - 1 ja 2 rida kinnissilmuseid, 3 rea kinnissilmused kinnitatuna 1 rea silmustesse.Pael mässituna koti ümber moodustab tänu pärlitele ootamatu kaunistuse.


PROSS
Tahtsin veel katsetada mõne ehte tegemist ja miks mitte tikituna vildile? Viltisin erinevat värvi villa, kahjuks jätsin vildi veidi liiga pehmeks, mistõttu mustri märkimine vildile ebaõnnestus täielikult. Piilusin siis ühe silmaga viimasesse Käsitöö numbrisse ja tegin nii nagu tuli.

imbi 12:32 - Link - kommentaarid (6)

24 Veebruar 2008
VÄIKE MUHU TIKANDIS KAELAEHE

imbi 13:28 - Link - kommentaarid (4)

17 Veebruar 2008
IGALE EESTI LAPSELE OMA MÄNGUASI

Minu poolt tuli esimeseks kingituseks lõngapoku- tegin teda põhimõtteliselt nagu mütsi, aga lihtsalt väiksema, lokid lopsakamad, silmad pähe särama ja lambavill kehatäiteks ning saingi poku valmis.TEKITEO 5 JA 6 NÄDAL

Niisiis kokku olen teinud 216 motiivi- umbes sama palju, aga ilmselt veidike rohkem on veel vaja.

imbi 13:36 - Link - kommentaarid (3)

16 Veebruar 2008
VEEBRUAR - PUNANE NAGU ARMASTUS

Plaanisin selle kuu teema all teha jälle üht kotikest, aga välja tulid hoopis mummukeed!

imbi 12:38 - Link - kommentaarid (4)

03 Veebruar 2008
SAARLASTE KOLMAS KOKKUSAAMINE

Tuleb tunnistada, et saarlaste kokkusaamised lähevad aina paremaks, eks see ole ka loomulik kui palju sarnaste huvidega Saare naisi koos on.
Täna õppisime tumevalge juhendamisel pärliussi tegemist ja Leenaga jätkasime märgviltimise teel lillevarre ja lehe tegemist ja nendest lehega varre moodustamist.
Uudised jagatud ja esimesed plaanid kuni suveni peetud. Nüüd pole muud, kui näpud tööle ja märtsi ootama! Kaugel see ikka enam on?

TEKITEO KOLMAS JA NELJAS NÄDAL
Juba tasapisi edeneb!

imbi 18:20 - Link - kommentaarid (5)