Imbi näputöö
Imbi näputöö

Parem hilja kui üldse mitte!


28 September 2009
KOLM ÕDE

Kuuluvad kõik triiburiide kogukonda ja punase voodri pesakondaOmal moel nii sarnased, aga siiski nii erinevadHeidad pilgu paremale – silm küll särab, aga muidu teine na vaoshoitudPiilud vasemale – rõõmus nägu, aga suu see uhkelt lukusVaatad otse enda ette – edevusel pole otsa ega äärtMida võtta või mida jätta?

imbi 14:56 - Link - kommentaarid (12)

26 September 2009
LEIVA TEGU

Minu leib tuli vägavägaväga hea! Olen nii rahul ja rõõmus! Tegin täpselt Kärdi õpetuse järgi.Hetkel ei oskagi arvata, mida teisiti võiksin teha - vahest lihtsalt suurema koguseKüpsetamist proovisin kahes erinevas ahjus, harilikus ja spets ahjus. Mõlemad variandid sobisid hästi. Maitsestasin taigna ja ka pätsikesed seesami seemnetega. Isegi mu kallis Kõutsi tegi uinakus pausi ja mekkis tükikesePaar lihtsat triibupatja kah padjaklubisse!

imbi 12:50 - Link - kommentaarid (7)

21 September 2009
PISIHALDJA KOOLKOND SAAREMAALKui Mareli ei oleks mõelnud nii head mõtet Pisihaldjas meile külla kutsuda, siis oleks kõik see toredus olemata olnud! Naljaks on see, et Pisihaldja joonistusi kaedes tundub kõik ütlemata lihtne – kerge joon, lihtne ümar vorm, ilusad loomulikud toonid ja suurepärased ilmed kahe pisikese täpi abil. Peale veendumuse, et niisugust lihtsust saavutada on kellelgi teisel ilmselgelt võimatu, veendusin taaskord, et isetegemise rõõm on siiski suurim rõõm! Ka sellisel pisikesel pesupulgal!


MUUTUMISMÄNG - KUIDAS VÄIKESEST POISIST KOER SAI


Aitäh, armas Mareli, et nii hea mõtte mõtlesid
Aitäh, kallis Pisihaldjas, et tulla said
Aitäh, Kärt, et meie peale mõtlesid Olen kindel, et sellest juuretisest küpsevad ainult erilised leivad!
imbi 14:40 - Link - kommentaarid (4)

19 September 2009
POM-POM JA KOHVIPAUSISALL

Ei uskunud, aga sellest lõngastsaab salli valmis tõepoolest kõige rohkem poole tunniga! Start 13.15, ikka kolm pommi ja ahelsilmus, vahepeal mokalaada peatus ja finiš 13.40.imbi 09:34 - Link - kommentaarid (7)

08 September 2009
USSIMAARJAPÄEV

Sügis ei ole enam mägede tagaKõik küpseb või kulubIsegi seebid lähevad sügisekarvaJa vahtrapuu teeb päikesele pikad ninad...

imbi 16:11 - Link - kommentaarid (5)

05 September 2009
KÕNNIN JÄLLE KATUSEID MÖÖDA

imbi 08:29 - Link - kommentaarid (4)

02 September 2009
KANNAD JA MUU

Nalle marjaretke lõngad on hästi vahvad! Valisin esimeseks mustikavärvilise. 1 tokist sain tagasihoidliku säärega sokid nr 45 ja väheke jäi üle ka.Sokid said kanna alla kaheksakannad.Mulle nii meeldib, mis sellest, et muster ei paigutu päris ühtemoodi.

Kui nägin Susa kootud väga ägedaid sõrbakuid, ei suutnud eputamast loobuda – kudusin-tikkisin ükskord endale ühevarbasokid. Varbaid on hea liigutada ja sokid ajavad ALATI naerma kui nad jalga panen, sest nad on nii „hullult haiged sokid“ nagu üks armas inimene ütles

imbi 15:15 - Link - kommentaarid (15)