Imbi näputöö
Imbi näputöö

Parem hilja kui üldse mitte!


27 Oktoober 2007
Päriselt Punane

Heegeldasin Käsitöö esimeses numbris Manni poolt pakutud õpetuse järgi koti. Tulemus oli tore küll, aga ei hoidnud hästi vormi ja tundus raskesti kasutatav. Seepärast jäi mõneks ajaks Poolikute-Asjade-Kappi peitu.

Vahel juhtub, et unetus on öösel üsna produktiivne hääde mõtete jaoks. Hommikul kiirustasin tekstiilipoodi ja leidsingi selle, mida vaja- voodriks punase kunstkarusnaha.Saigi valmis Päris Punane KottSeest karvane ja ja kahe salataskuga, välimiselt poolt kaetud näputäie pärlitega.

Vale pildistamisrežiimiga näeb eriti šeff välja!
imbi 12:23 - Link - kommentaarid (6)

19 Oktoober 2007


Pontšo jaoks kasutatud lõng Karmen Fiesta ahvatles päris pikka aega. Just seetõttu, et ta koosnes kahest erinevast lõngast – valgest karvasest mohäärist ja sellisest tupsulisest rohekas-kollase värvimänguga nööri laadsest lõngast.

Kooslus ju tore, aga kohe esimesest silmusest alates hakkas tekkima pusa, ehk valget lõnga oleks olevat lõngas justkui rohkem?!?Pontšo valmis oma tuntud headuses Steinbach Wollest, lisandiks rosetike.
imbi 22:03 - Link - kommentaarid

15 Oktoober 2007
Natuke sarnast ja veidike erinevat.Punane kott tekkis kahekordsest villaheidest heegelnõelaga nr 5 heegeldamise teel. Kaunistuseks untsu läinud esimesest vanutatud kotist lõigatud lehekujundeid, heegeldatud motiivikesi ja ammu unustatud tikkimispisteidLilla-roosa koti sisuks kasutasin Harrieti lõngapoes pakutud kotitoorikut, mille ümber heegeldasin Feza Dudu laadsest lõngast ümbrise. Satsi ja kotisanga tarbeks kasutasin helelillat Princess Mohairi, lisandiks heegeldatud motiivikesi, tikkimispisteid ja näpuotsaga pärleid.

imbi 14:21 - Link - kommentaarid (12)

09 Oktoober 2007
Midagi heegeldatut pähe ja kaela

Lõngad kombineerisin Steinbach Wolle Jumbost ja Feza Vegasest . Mütsile lisandus sügisene krüsanteem.


Salli tarbeks läks vaja üks tokk Feza Ginat ja ühekordseid sambaid, lihtne teha, mõnus kanda!
imbi 12:14 - Link - kommentaarid (1)

05 Oktoober 2007
Katsetasin Manni minutiviltija lõpp-produktiks sain koti

imbi 12:38 - Link - kommentaarid (10)