Tegemistes on ilu....
Tegemistes on ilu....
armastan teha pärliloomi ja ehteid
20 Juuni 2008
No nii, jõudsid siis küsimused ka minuni.
Teatepulga sain Drex`ilt ja Mexsult

Reeglid:Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
10 aastat tagasi läksin ma mehele ja olin just aastaseks saanud pisipojaga kodus.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Puud on vaja ära lõhkuda ja riita laduda, tube on vaja koristada, süüa on aja teha, üks kõrvarõngas lõpetada ja käele on vaja harjutusi teha (et näpp liikuma saada)

3. Lemmiknäksid?
Punane maapähkel jajuustu snäkk

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Eile jälle bingo lotoga ei vedanud - nii et jälle ei saanud ma miljonäriks! Aga kui saaksin siis vast reisiksin kogu perega. Eks siis näis mis veel teeksin.

5. Kohad, kus oled elanud?
Sündinud olen ma Koerus ja paar esimest eluaastat ka seal elanud. Siis sai kolitud Kadrina ja pea terve elu seal elatud. Nüüd siis viimased poolteist aastat Tapa linna kodanik.


Edasi annan teatepulga: Pillele, Robiinale, Mennule, Kaili44´le ja P6rgukizele
kulla385 posted @ 19:05 - Link - kommentaarid (1)
04 Juuni 2008
Oh, olen oma blogi täisa unarusse jätnud , mitte sellepärast et ma midagi teinud ei ole - olen ikka.
Aasta alguse poole sai õmmeldud Tapa Jakobi kogudusele altari katteid - rohelised, punased, violetsed ja mustad. Valged sai tehtud juba paar aastat varem. Kahjuks pilte mul neist pole aga seda viga saab kirikusse minnes muidugi parandada.

Siis sai veel tehtud lausa masstöös aidsi vastase liikumise märke ja kaelakeesi - kõikidest mul ainult pilte pole siin siis mõned:
Noh ja eelmine kolmapäev siis juhtus minuga selline õnnetus, et sai näpuluu ära lõhutud - kusjuures koeraga jalutades. Nüüd parem käsi kipsis. Muidugi ei saa mainimatta jätta, et kui traumapunktist koju jõudsin oli esimene mure kas tange ikka saan käes hoida - sain.
Käsi siis hetkel selline:


Jäneda laadalt sai Drex -i käest veel pärleid juurdegi ostetud, vahest natuke ebamugav teha oli aga tehtud nad said.
Ja siit siis tulevad minu viimased tööd kipsis käega:


Sellised need tööd siis said, homme lähen kirurgi juurde ja eks siis näis kuidas läheb - võibolla tuleb 3 nädalat kipsiga veeta
kulla385 posted @ 17:14 - Link - kommentaarid (3)
085783 visitors