Tegemistes on ilu....
Tegemistes on ilu....
armastan teha pärliloomi ja ehteid
30 Aprill 2007
No nii, sain siis valmis oma esimese pärlitest teokarbi. Eks esimene vasikas läheb ikka aiataha ....

... siis võtsin kätte ja tegin veel ühe, selle tegin ka kohe kaelakeeks.Vaim oli õhtul nii peal,et sai veel kaks kulonit ka tehtud.Siin blogides ringi kolades leidsin Mari-marikese blobist ühe huvitava puu - kuloni, plaanis ka proovida seda teha. Kui valmis saan panen aga jälle pildid üles.
kulla385 posted @ 09:57 - Link - kommentaarid (5)
29 Aprill 2007
Tuleb nii välja, et ma olen üks kehv blogi pidaja.
Mõteid keerleb peas üsna palju ja oleks isegi aega iga päev neid siia üles märkida aga ..... alustan siis sealt kuhu pooleli jäin.
Veebruar - oli minu sünnipäev ja isa tegi ise mulle kingiks Wig-Jigi. Ei ole küll kindel kas ta on õiges suurusmõõdus aga selline on ainult minul

Ja sai ka tehtud esimesed katsetused käekettide näol -


Märts - suhteliselt kiire kuu minu jaoks. Käisin mehega metsas, põletasin oksi, korjasin risu ja istutasin 2000 kasetaime ja 500 kuusetaime.
Aprill - hakkab teine kohe otsa saama, sai üsna palju ehteid teha (küll mitte massiliselt). Panen siia mõned pildid üles.


No nii sellised tööd, mõned on veel pooleli aga proovin oma viga parandada ja siia tihedamini kirjutama hakkata. Täna on mul plaanis teha mdm beadaloti õpetuse järgi teokarbi ripatsit. Kui välja tuleb näitan teilegi.
Päikest kõigile!
kulla385 posted @ 08:36 - Link - kommentaarid (7)
085779 visitors