LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
20 September 2009
Mõnusad pisikesed tegemised

Oled kindlasti isegi tajunud, et kui mõni pisike tegemine tehtud saab, on hing maru rahul.
Noh, minuga on sama lugu. Mul on meeles mõlkunud juba mõnda aega riiulisoov. Väga täpselt silma ees, milline see olema peaks.

Rääkisin ammu Isandale, et mul sellist servamata lauast riiulit/riiuleid kööki vaja. Isand arvas, et see võib jääda nii robustne, et ei sobi seinale. Käisin mina nagu munas kana maale kuuri ja linna kööki... Ilmselgelt see sobib kööki seinale! Räägin veel ja veel Isandale, Isand muudkui lükkab minu mõtte ümber, et naine, saa aru, see ei sobi. No ei sobi!

Sõime õhtust. Räägin, et see on mõnus ÖKOlik lähenemine. Ei mingeid vineerriiuleid ega muud, mis maksaks raha. Riiul ju kuuris olemas. Isand hakkab naerma, läheb maale. Valib oma meheliku maitse järgi lauajupi välja. Saeb ja lakib. Ja siis, täna! Sai mu unelm teoks. Heh, võib alles mõni lihtne asi nii suurt rõõmu teha!

Tahad sa ka näha? Vaata nüüd minu ravimtaime riiulit:Allapoole jätsime servamata osa, et see paistaks kööki astujale silma.Siin on vaid üks osa minu lõhnavatest ürtidest, mis talve jooksul nagu niuhti! ära kulub.Riiulit valvab Ämblik - Haldjas:*** *** ***

Mul on üks suvine maal, mis on juba mõnusalt ennast köögiseinale sisse seadnud. Natüürmort sai tehtud Naima Neidre maalilaagris.Eile käisin Rohuemandal külas. Meil oli mõnus õhtu teetasside ja õlivärvidega. Maalid tahavad kuivamist. Ühel hetkel presenteerin ka blogis neid kindlasti.

*** *** ***

Tänava talu noor-peremees avastas täna, et külmiku ukselt vaatab teda mingi hägune tita. Oh, seda juttu! Milline ilmekas intonatsioon! Sain pildile ka mõne vahva näo.Oli vast patsutamist ja keelega maitsmist*** *** ***

Tänane soovitus: " Tunne elus rõõmu igast pisiasjast!"

LaanteLaps posted @ 13:56 - Link - kommentaarid (15)
257041 Piilureid