LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
17 September 2009
Sügis ulatab terekäe

Sügis ulatab terekäe tubastele tegemistele.Kamina ees istudes võib tulla päris põnevaid ideid. Lastes silmad üle puuklotside libiseda ja mekkides suvel korjatud ürditeed.Haara linaõli, pintselda puuklots sellega üle. Sahtlipõhjas igavlevad õlivärvid tahaksid kindlasti voolata üle puidu ja sulle rõõmu valmistada. Lase käsi vabalt puupinnale tegutsema ja tulemus võib olla üllatav!

See vahva klots hoiab Meitrimoori raamaturiiulil raamatuvirna vahvasti püstises asendis. Muidugi kaunistab ka igavavõitu teosekuhja.Egas sa siis hoogu maha saa. Pintseldamine käib mõnusa kergusega ja seda on hea teha. Teinegi teos "Südame mõte" vajab eksponeerimist, kuidas ta sobib riiulisse, olles seltsiks Meistrimoori loodusfotode albumitele.Head sõbrad on maailmas suureks kingituseks. Nagu Sniff mul Suvel, lisaks mõnusale äraolemisele ja lõhnavale piparmünditeele, saime sõbraks akutrelli ja klambripüssiga.Naised armastavad keerulisi mõtteid teostada, nii juhtus ka meiega, et klambripüssi laadimine osutus ühtäkki täiesti teostamatuks. Isanda käest telefonitsi abi paludes saime siiski pika pusimise peale klammerdaja tööle

Mis meil siis valmis? Sniff kurtis, et tal puudub kodust üks armas võtmenagi, mis võiks olla sarnane minu esikus rippuvaga. Mõeldud - tehtud!Kadestamisväärne, kas pole?Aiaaeg hakkab omi otsi kokku tõmbama, kuid peiulilled õitsevad veel ilmekalt ja kaunistavad koduhoovi.

Minu kiviaial poseeriv umbrohuga kuldne kummisaabas on oma ilu minetamas. Heh, 2009 aastast on saanud eakas daam Selline soliidselt ja viljakalt mõjuv.Linnud kogunevad parvedesse ja jutlevad nii mõnusalt, et ei saa neid imetlemata jätta. Aianurgas saagimist ootav vana kuusk jääb ilmselt küttepuuks tegemata, sest silmal on hea puhata lasta, vaadates eri aasta-aegadel erinevaid liike linde selle ümber tegutsemas.Trollid ja haldjad lähevad soojemat päikest otsima või punuvad pesad puude õõnsustesse, et taas kevadel inimesi rõõmustama tulla. Noh, eriti pisemaid kahejalgseid

Minu pisike Keiser Uku, väike Tänava talu peremees sai 14.septembril aastaseks.Tänava talu lilleaed soovitab:"Ole tasakaalus!"


LaanteLaps posted @ 13:38 - Link - kommentaarid (16)
256879 Piilureid