LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
22 Aprill 2009
Kvaliteetaeg Polkovniku juures

17.04 - 19.04.2009 olime koos oma näputöö-nädalalõppu veetmas ütlemata vahvas Häärberis pr. Polkovniku juures.Kohale jõudes oli seltskond koos ja sukeldunud ülepeakaela villa-lõnga-heide pallide vahele. Neid oli palju! Naisi ja villa Ootasime kannatlikult Polkovniku laste juurest ära ja imestus oli suur, kui köögipoolelt astus rahva sekka pikas ruudulises kleidis punapäine üdini naiselik ja särasilmne olevus! Polnud mundrit, polnud ranget olemist. Oli Polkovnik.

Reede oma suurte tutvumiste ja kingituste vahetamisega oli nii õhinat täis, et kella ei mallanud küll keegi vaadata.

Lossipreili käest tellitud jänes ja liblikas olid imelised! Tõelise tikkimisproffi käe all valminud pihuloomad teevad Horritilgi tuju heaks. Kuigi!!! mängida ta võib nende asjakestega vaid oma kõige suuremas unes. Sniff oli lasknud heegelnõelal usinasti käia ja valmistanud mulle veepudeli hoidja ( mis praegu Meistrimooriga koolis on ) ja Ukule tibu ( muud põnevat kraami ka ).

Terjeripoiss oli lahkelt nõus taas pildistamisprotseduuriga:Uku oli rahul saadud kinkidega:Aitäh, tädid!!!Reede õhtu päädis suure saunatamisega, kuhu ma sel korral isegi ei jõudnud. Saunast, õigemini basseinist kostus vahepeal rõõmsaid kilkeid. Värskendav vesi tegi häälepaelad klaariks.

Organsalillede õpetamise aal tuli imeline energiapomm Laima lagedale oma heegelnõela jutuga. Olgem ausad, mida mina oskan teha ühe peenikese heegelnõelaga? Kolm heegelnõela leidsid kodu huumorimeelega väljamaise sokolaaditüdruku juures. Vastutasuks meisterdas Laima reede öösel mulle sellised ägedad kindad:

Laupäeva päeva nael oli sepikoda. Nii vahvaid käsitööõpetajaid peaks koolides rohkem olema kui oli sepikojas uut ametit õppiv noor mees! Kannatlikkust ja ehedat - muhedat olemist täis sepp! Selle toreda pika patsi ja habemega tegelase käe all valmis minu maa-kuningakoja käepide.

Naine, tao rauda, kuni see on kuum!Oli see vast töö! Pean vist oma viis aastat jõusaalis kätele spetsiaalse programmi läbi tegema, enne kui jaksaks niimoodi rauda koksida, nagu sepp seda teha palus.
Lisaks oma käepidemele sain vägeva nõela, mille kavatsen panna oma käsitöötoa uksele ( see on veel unistustes, aga küll ta ühel päeval ka valmis saab ).

Oi, ma olin ja olen siiani MARU rahul!Tahan kiita Polkovniku toidulauda! Uskumatu, kuidas ta viitsis möllata köögis. Kalasupp oli nii maitsev ja seda jagus isegi kojuviimiseks.Mis oleks veel rohkem hing ihanud saada, kui et toit oli valmis, seltskond naisi näppude vahel kõlksutamas bluusi saatel vardaid ja heegelnõelu. Juhtus ka nõelapidamatust. Kuid näidake mulle naist, keda ei kimbutaks viimane tõbi

Nii - nii mõnus oli käsitöötoas! Maitsekalt valitud kangad ja tapeedid. Eheda vanaaja romantilis-maastiilis tareke, mis jääb igatsema uusi ja uusi nobenäppe. Kes kord sinna satub, on sama rahulolev, nagu pr. Sibulaplix:Ja ausalt, te ei kahetse seda sõitu siis elu lõpuni!!!

Aitäh, Polkuvniku - proua! Sain palju-palju ideid ja energiat! Kallid Sulle!

LaanteLaps posted @ 07:18 - Link - kommentaarid (18)
269781 Piilureid