LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
04 Jaanuar 2008
Põnn, va krutskivend!

Üks natukene muremoodi jutt. Siin liigub palju rahvast, ehk keegi oskab asja seletada.

Üleeile öösel magan mina rahulikku und ja tunnen, et on nii soe ja mõnus. Teen silmad lahti - ei olegi uni, soe küll aga märg pealekauba. Ja sorin... Siis jääb sorin katki ja põnn hüppab voodist ruttu maha ja kaob küünte klõbinal kööki oma pessa.

Koer magab minu kaisus. Ärge hakake rääkima, et koera koht on oma asemel. Ma tean seda. Aga me oleme issiga nii otsustanud, et ta on nii pisi - pisi, et mahub nii meie kahe vahele, kui ka kolme vahele ära, kui terve pere peaks koos tahtma magada.

Samas - ta on avastanud uue asja - paneb nina tekiääre alla ja siis kõnnib üles - alla paar korda edasi-tagasi. Igasugused kapi-voodi-toolialused on IN. Kõige põnevam, kui seal on veel mingi tekk või fliis, siis on eriti põnev. Nagu rebasejaht käiks.

Niih. Et see pissimine ei jäänud ainsaks korraks. Eirasin üleeile sellest hetkest teda kuni hommikuni. Ei lasknud voodisse ka, kuigi ta käis paar korda luurel, et äkki saab kaissu.

Hommikul käis piiga pissiringil ära, lõunaajal tegime samuti oma treti. Nii, kui tuppa tulime, säuhh! voodisse ja sorin alaku!
Eile õhtul oli sama asi, õues käidud, hädad aetud, ikka läks ja spetsiaalselt tegi voodisse. Valib enam - vähem sama koha.

Kas tegu on 7 kuuse russeli terjeri alanud pubekaeaga või on põieprobleemid või on poisskoertel veel mingisugused iseärasused?

Põieprobleemid ehk saab välistada - ta ei sirtsuta ja väljas teeb ka korraliku asja ära.

Mida asjast arvata?

Arvatav põhjus leitud

Süda ei andnud rahu ja käisin peale tööd põnniga loomaarstil ära. Arst arvas, et kuna väljas on nii külm, siis ei suuda põnn oma häda lõpuni teha. Küsis, kas poiss pissib õues ka mitu korda. Jah, pissib küll, kui meenutama hakkasin. Kohe ostsime sooja kehakatte ja tiba maiust ka
Kui esmaspäevaks asi hullemaks läheb, oodatakse meid tagasi.
Seega asi on hoopis meie külmas kliimas.
Võib-olla.
Igal juhul, tasub olla tähelepanelik. Eks ma hakkan nüüd koduseks luurenaiseks

Suured tänud vastamast, toetamast, viiteid jagamast!
LaanteLaps posted @ 10:09 - Link - kommentaarid (19)
257467 Piilureid