LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
22 Veebruar 2008
Kogukas jutustus

Alustame tervisest. Tervis on mul ülihull juba jaanuari teisest nädalast ja paremaks minemistest/olemisest ei anna ta üldse märku. Sestap pean tunnistama kohe avalikult, et projektidel ( värvispekter ja lapitekk endale ) on minu jaoks üsna tume tulevik. Kui ikka jõudu pole, siis ei saa ka midagi teha. Vabandan ette ära projektivedajate ees, aga kunagi, kui kobedamaks saan, teen need järele. Tänan jumalat, et vahepeal on saanud "Meestevahetus" keraamikaringis valmis ja "Paeltikandis saunalinagi" ära tikitud ning mõlemad pakid tänaseks teele saadetud, üks neist pole veel aga kohale jõudnud.

Alustame siis "Meestevahetusest".

Minu mehevahetaja oli Timps. Pean tunnistama, et Timps sai ülikaua oodata, kuna pakk jõudis meile sellisel ajal, mil abikaasa ja tütar olid lumistel väljadel mäesuuska proovimas.
Jõudis tema eelmise pühapäeva öösel koju, siis polnud muidugi enam temast paki avajat. AGA!!! Esmaspäeval... Vaatab tema seda suuremat sorti pappkasti ja loeb nime ........, ELVAST ka veel! Ei, mina ei tea sellist naist! Eit! Sinu käsi raudselt mängus. Isetegijad jaaah??? Ise kisub põnevil olles kasti lahti. Oh, seda suud, mis kõrvuni venis!!! Ohohoo! Saunakruus! Väga asjalik! Oi, kommi ka! Sall??? Mulle või? ( See pandi hetkeks kõrvale ) Kiri!!! Mhmhmmmmm, kallis Teet!, Jaahaah! Pikka aega vaikus, siis kallas kruusi tühjaks ja leidis südamemängu... Pusis, mis ta pusis, aga lahti ei saanud. Ja siis vaatab järsku mulle otsa ja ütleb - kule. Tead. Sa ütle sellele naisele, et väärt kingi sain! /Ülitõsise häälega/
Timps! Minu mees sai väärt kingi!
Südamemäng viidi aga kodust kontorisse, sest nii palju minu mehel mõistust ei jagunud, et seda lahti muukida. Vaatame, kas keegi on nii tark, et ära arvab.

Meestevahetuse pildid siin:Südame võtsin Timps´u blogist:Horrit poosetab salliga:Suurimad tänud sulle, Timps!

Paeltikandis saunalina vahetus

Minule tegi toreda loosi tahtel saunalina Ampsak. Õigemini, pakki avades oli seal lausa kaks saunalina. Minu ettekujutust mööda on sellel linal justkui rukkililled, karikakrad ja moonid. Vahva! Suured tänud Ampsak!
Pildid siin:

Loodan, et Pusapesa paneb oma mehe kingi samuti avalikkusele kaeda. Pilte ei jõudnud teha, esimeses lõigus kõik kenasti lahti seletatud. Pusapesa mees sai keraamilise rinnahoidja, kus ta saab oma vidinaid riputada ( kasvõi kalakonkse ). Rinnahoidja sai tehtud kahest savist ning sai pitski külge pandud. Kaasa panin veel natuke pistaatsiapähkleid õlle kõrvale nosimiseks. Kirjake läks samuti kasti - Võõrale mehele Tädilt Linnast

Loodan, et varsti on saunalina samuti omaniku käes.

Lefa!
LaanteLaps posted @ 08:55 - Link - kommentaarid (10)
12 Veebruar 2008
Tervist - tervist, üle pika aja!


Armastus on ennekõike kingitus iseendale.
( Jean Anouilh )
Hääd sõbrapäeva kõigile!
LaanteLaps posted @ 17:55 - Link - kommentaarid (9)
257679 Piilureid