LaanteLapse käsitöö
LaanteLapse käsitöö
28 Aprill 2008
Aiaaeg


Kenad ilmad sel kevadel on soosinud väljas töötegemist. Maal on tehtud peenraid ja istutatud taimi. Käin vihik näpus ja joonistan üles oma peenrajupikesi, märkidega kuhu mida pandud on.
Samas on see aasta taluaia taimede avastamise aasta.

Taimed on saanud sel kohal suure omavoli, kasvades, kuhu sibul/juurekesed on visatud. Praegu tundub, et äravisatud isendid nii võsas kui kompostihunnikus ongi kõige kaunimad

Eelmisel sügisel sai oma käega maha pandud nartsissi ja tulpi. Suurem osa tulpidest langes näljase kitse söödaks kuid 10 nartsissi on rõõmsalt oma pead päikese poole sirutanud ja naudivad aega, mil saavad inimesi oma iluga rõõmustada.

Sordi nime ei tea ( kahjuks ei ole üles kirjutanud ), aga selline armas foto sai kinni püütud:Eks tasapisi hakka teisedki taimed oma võlu näitama. Sellest aga järgmine kord!
LaanteLaps posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (3)
19 Aprill 2008
2 in 1

Kaks ühes. No nii ta ongi. Üheks teiseks asjaks algselt mõeldud heegeldis sai endale elu sisse. Muidu oleks oodanud teda taas lõngakeraks saamine.

Meistrimoori klassiõel taas kord jälle sünnipäev. On selline omamoodi väga eriline tüdruk. Armas nagu väike Madonna. Sünnimärkki samal kohal Ja meie väikeses linnas võid vaid kaubamajast raamatu osta ja kingipakki lisada. Aga see oleks kuradima lihtne ja pealegi - 80% võimalus, et lapsel juba sama raamat olemas on.

Seekord sai pakki pandud kõrvarõngad, mis olid tehtud fimost, üks popp ja noortepärane mustadest pärlitest käevõru, allpool nähtud öökulli kott ja shrug. Kohe näitan.
Meistrimoori seljas näeb see välja niisugune:

Aga miks siis 2 in 1? Saan likvideerida oma veebruari punase Varsti olen teil peaaegu järel!!!

LaanteLaps posted @ 13:21 - Link - kommentaarid (10)
08 Aprill 2008
Ahoi, looduse - ja linnalapsed!


Kevad on käes! Täna küll siin Haapsalus kenasti vihmutab, aga juba on suured pungad puudel ja krookused on ennast kenasti õitsema sättinud.

Käisin maal ja vaatasin, et varsti, nii ca nädala pärast annab juba energiasalatit teha. Ah, et kuda see käib? No mina teen salatit nii -

*pihutäis nurmenuku lehti
*kaks näpuotsatäit kasepungi
*10-kond pikka rohelist sibulavart
*värsket kurki ( kurgi koorin ära )

ja selle segan

*külmpressi oliiviõli
*supilusikatäie valge veiniäädika
*soola ja suhkruga ära.

Lasen sutsaka ( pool tundi - tund ) külmikus seista ja serveerin kartuli-liha toidu kõrvale. IMEHEA!
Vahel olen sisse pannud ka mugulsibulat ja hapukurki. Aga seda salatit annab teha nii, nagu süda lustib, kellele mis maitseb

Tänaseks jõudsin mina siis oma värvispektri esimese tööga maha.
Kotike, mida kaunistab Pärlikese tehtud öökull. Öökull on tarkuse sümbol. Ja öökull on selline tegelane, kelle vastu mul on jube tunglev huvi, samas ka aukartus ja respekt.
Vahepeal kandsin seda öökulli kaelas, nii lahe tegelane oli. Aga nüüd otsustasin ta siia koti külge panna. Sisetunne sundis.
Ja siin nad siis kahekesi koos figureerivad - öökull ja kott:Viimasel siis sangad ka kenasti näha.
Selle spektriasjaga ehk jõuan veel teistele järgigi. Aga tekk... Seda pean kaaluma ja mõtlema, et kuidas ja mis.
Aga eks näeb, mis elu toob!

No kallid kõigile!

LaanteLaps posted @ 13:52 - Link - kommentaarid (3)
256877 Piilureid