Tasa sõuad kaugele jõuad.
Minust
Age: naine oma parimas eas :)
Location: Tartu
Zodiac Sign: ambur
Meeldib
Meeldib kududa, heegeldada, lugeda ja küpsetada kooke.

Free Blog Content

Ei meeldi

Link
Pärlitest käekett
Lariata õpetus pärlikotile

tsitaat
Elu EI TOHIKS olla teekond hauda eesmärgiga jõuda turvaliselt pärale atraktiivses ja hästi säilinud kehas, vaid pigem külg ees sisse lennata, šokolaad ühes ja veiniklaas teises käes, keha kasutatud ja kulunud ning karjuda " issver milline reis " !
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2013

Currently

Meeldib lugeda
Kõike head.

Filmid
Draama, kriminullid

Muusika
Vastavalt meeleolule :)

Tasa sõuad kaugele jõuad.
Meeldib teha käsitööd!
29 Detsember 2013
Allegheny

Tuli suuuuur mõte kududa tuunika-kleit endale Mõte tuli ka teoks teha.Asusin otsinguile ja leidsin Ravelryst kleidi, mis meeldis.
Allegheny oli see mis just vaja. Edasi lõnga otsingud, valitusk sai Dropsi uus lõng Cotton Merino , õnneks oli ta hetkel soodus hinnaga. Nii saigi Eestimaa pealt kokku ostetud 1,5 kg lõnga, natuke Tallinna poest W&W ja suurem osa Pärnu Lõngastuudiost.
Mina kes ma proovilappe kududa ei armasta olin sunnitud proovima kohe päris mitmeid kordi Lõpptulemus, kahekordne lõng ja varras nr 4,5. Nüüd muud midagi kui vardad ja lõng töösse ja tuld kudumisele. Alustasin 17 november, siis sai paari päevaga tehtud kaelus ja nö. rinnapealne. Siis tuli paus ja jõuluettevalmistused. Aga siis saabus 20 detsember ja minu otsus, et nüüd või mittekunagi. Enne aastalõppu pean ma kleidi valmis saama. Ja nii ma siis asusingi kuduma , ööd ja päevad, valutavad käed...aga valmis ma sain ja enne aasta lõppu ise õnnelik ja rahul.
Lõnga kulus 1095 gr ja varras nr 4,5, lõpetasin 28 detsember.Ei tea kas ma enam olen valmsi nii suurt tööd kuduma Aga eks näis mis elu toob

Mõned pildid vaatamiseks Ilm oli täna kole sombune ja vihmane, aga tehtud nad said ja külm ei olnudja kõige tähtsam,nööp

Kaunist aastalõppu ja käsitöörikast uut 2014 aastat
alexis posted @ 18:53 - Link - kommentaarid (8)139798 visitsTEEME KOOS
Blogid