HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
23 Oktoober 2006
Sain eile õhtul valmis oma elu esimese saalomonisalli.Algul mõtlesin , et eriti need värvid minu maitse pole, aga lõpptulemus meeldib küll. Tähtsam sellest on aga see, et meeldib ka saajale , kelleks on mu suurem tütar. Käis ja kekutas lasteaias päev läbi täna, et temale emme tegi jne

Nädalavahetusel aga sõbrannal sünnipäev tulemas ja vaja kingitus meisterdada nüüd talle. Hetkel kogun veel mõtteid.» killukalli posted @ 14:29 - Link - kommentaarid (10)
21 Oktoober 2006
Saigi valmis müts kingituseks. Loodame , et poisi ema lubab pähe ka panna ikka sellise pealuuga mütsi Nimelt on see lasteaias rühmakaaslasele kingiks. Tegin Põrgukizi õpetuse järgi ja eelmises postis olnud mustast lõngast. Et kiiremini valmiks ja soe ka oleks , tegin kahekordsest lõngast. Kuna üks piiga ei leppinud , et temast ei tehta pilti , siis sai topelt pildistatud.


» killukalli posted @ 09:04 - Link - kommentaarid (1)
20 Oktoober 2006
Sain üleeile kõne sõbrannalt , kes oli just käinud humanas ja teatas , et lõngad saadaval. Eile käisin siis kohal ja vaatasin et 12 krooni tokk igasuguseid värve. Midagi eriti lahedat ei näinud ja otsustasin ära tulla , kui märkasin et alumisel riiulil kilekottides ka lõngad . hakkasin siis sobrana ja lahkusin sellise saagiga . Kassas üllatati veel 30 prossulise allahindlusega kuna neil olevat just häppiauer ja maksma pidin vaid 55 eeku.
Must on kohati jämedamaks minev 100%puuvillane lõng ,roosakas 65%puuvilla ja 35%akrüüli ja valge 100%puuvillane heegelniit.
Mustast vaja teha homseks ühele poisile sünnipäevaks müts . Kahju , et ainult 1 päev ette teatati, kiireks läheb.» killukalli posted @ 08:27 - Link - kommentaarid (8)
18 Oktoober 2006
Nii , kuna kindad olid väga pisikesed ja raatsisin harutada need 10 reakest, siis valmisid ikkagi 2 eri käe kinnast

Teiseks asjaks valmis just müts. Kuna leidsin kaltsukast imepehme sametise lõnga toki , siis ei lugenud ka see et tegemist on sinise värviga . Soojus on tähtsam.Hetkel on käsil saalomonisõlmes sall, mille tegemisõpetus oli heegeldamise piiblis ilusti seletatud. Salli ootab mul suurem plika , nii et ei ole lootustki endale midagi saada.
Sokivahetuse sokid on valmis, aga ees veel see kõige jubedam osa...lõngaotste peitmine Siis saab posti panna, sest tähtaeg varsti kukub.
Kohtumiseni

» killukalli posted @ 16:06 - Link - kommentaarid (5)
14 Oktoober 2006
Ja kes on see tubli tüdruk , kes pani just valminud kindad lauale ja avastas , et mõlemad sobivad just täpselt paremasse kätte lapsele. Löö või iseennast maha

» killukalli posted @ 11:45 - Link - kommentaarid (7)
12 Oktoober 2006
Eelmisel nädalal valmis vest pisemale piigale. Pilti sain teha aga alles nüüd , sest esimesel korral kui fotokaga kohale jõudsin , oli juba rida rinna ees Nüüd siis otse pesurestilt selga ja pildile. Kohe saavad valmis sokivahetuse sokid ja siis plaanis liituda veel ka selle päkapikutamisega , sest kinke saada ju meeldib meile kõigile
Pooleli veel boolero suuremale plikale,aga sellega on selline lugu , et õpetus on suuremale lapsele ja jämedama lõngaga. Minu piiga aga tillukesem ja lõmg imepeenike. Ei teagi kohe kas tule sest midagi välja või läheb harutamisele


» killukalli posted @ 15:45 - Link - kommentaarid (1)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192385