HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
18 Juuni 2009
Hei taas üle mitme nädala. Kuna vahepeal päris pikalt ei teinud photobucket minuga mingilgi määral koostööd, siis polnud ka postitusi.
Tegelt on mind see linkimine ja laadimine päris ära tüüdanud( et saada väike pilt ja et suur jne.). Mõtlesin lausa uuele blogile muus keskkonnas kus saab otse arvutist ilma pika jamamiseta ülesse panna oma tööd. Sellega aga ainus mure, et tahaks ka siinsed eelnevad tööd ümber sinna tõsta, aga pole veel kursis mismoodi see käib. Kas peab tõesti ükshaaval 3 aasta postitused tõstma ümber . Uurin veel...

Seekord aga siis niipalju, et läbi suurte higipiiskade sai lõpetatud ka 2. kursus ja nüüd siis viimaks puhkus. Puhkus algas sellega, et lastetoa joonistused said ka viimaks ära värvitud. Üks pikk päev ja valmis ta ongi. Olen enda tööga väga rahul ja lapsed ka. Siin siis veidi pilte:

v

v

v

v

Veidi enne seda tegemist lõpetas vanem piiga teise klassi viite ja kiituskirjaga
Õpetaja ja abiõpetaja said lapsevanemate poolt kingiks sellise imelise nõudekomplekti, mille maalis mu sõbrants. Imelised eks. Õpetajale meeldisid ka . Kusjuures reklaam mu sõbrantsile ka, ta meil andeksa igast küljest. Vaadake ta muid töid ka ta isiklikul kodukal SIINSAMAS.

Nõud siis sellised:
v

Väike Matu tahtis nokatsit. Sai sellise ja oli rahul
Kaalulangus 45g
v

Ja siis oli vaja ka teise riietuse ja vankriga sobivat ja siis ka issiga jalkamängudel käimiseks. Ühesõnaga hunnik mütse

v

v

Ja siis vajas veel tuunimist vana kell lastetoa seinal. Pitsi-sitsi-kangast-paela ja liimi ja voilaa. Sai kindlasti parem kui oli enne ma arvan.
ENNE:
v-enne

PÄRAST:
v -kell

Praeguseks kõik!
Ilusat suve


» killukalli posted @ 09:22 - Link - kommentaarid (4)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192391