HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
22 Juuni 2006
Nonii ,prooviks siis uuesti.Juba 2 päeva olen uut postitust üritanud panna ,aga lõpuks selgub et mingil põhjusel pole ma sisse logitud ja ei tohigi blogi kasutada.
Näidata tahtsin teile toppi,mis valmis juba üle nädala tagasi ja selle tellis mu 6 aastane piiga.Tuli samast materjalist mis minu enda topp.
Selja tagant sellineNüüd anti tellimus sisse seeliku jaoks ja ikka samast lõngast ,sest vaja ju komplekti.Aa vahepeal valmis veel kübar Pere ja Kodu juuni numbri õpetuse järgi.


Paar päeva tagasi oli äkki sünnipäevale minek ja niisiis tegin ruttu mummukee.Kahjuks vist 7aastasele saajale eriti ei meeldinud,küll aga tema emmele.Eks sellises vanuses vist meigiasjad jah huvitavamad.

» killukalli posted @ 07:56 - Link - kommentaarid
12 Juuni 2006
Valmis minu topp siis viimaks.Esimene sai teatavasti liiga väike,teine tsipa suur.Just seesama mure mis paljudel siin,et motiividest topp muutub raskeks ja seljalt jääb lössi.Aasin siis rinna alt ümberringipaela ja nüüd enamvähem selline ,et võibolla isegi hakkan kandma.Vahepeal valmis veel samades värvides topp suuremale tüdrukule,aga teda pildistada ei saa ,sest pani maale punuma sellega .Hetkel käsil suvekübara heegeldamine juunikuu Pere ja kodu õpetuste ärgi.Ja sain ka mina nüüd teada kui raske on iseennast pildistada ,eriti kui võõras fotokas ja ei oska isegi taimerit peale panna. ja tagant

» killukalli posted @ 07:43 - Link - kommentaarid (7)
05 Juuni 2006
Meie saime eelmisel nädalal oma peresse 4 titat.Kuna mina neid merekooli saata ei raatsinud ,siis ongi nüüd mure,et otsime kodu neile karvakeradele.Kui teate kedagi,siis andke aga teada.

» killukalli posted @ 14:03 - Link - kommentaarid (4)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192387