HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
31 Juuli 2009
Paar pilti siis valminud kilpkonnakestest . Said tehtud tellimustööna 1 aastaseks saavatele kaksikutele sünnaks. Omanike emme oli väga rahul.

v

v

Hetkel lõpetan sõbranan kampsunit, mis lubatud teha juba oi kui ammu. Nii ammu et lausa häbi rääkida. Õnneks on lõpuni veel pool varrukat ja siis kõik.

Taaskohtumiseni!

» killukalli posted @ 20:32 - Link - kommentaarid (2)
29 Juuli 2009
Tere !

Olen olnud siiani mütsilainel. Neid väikeseid päid, kel peavarju pole jagub ikka. Siin siis väike modelliseeria
v

v

v

v

Teinud olen neid veel,aga kuna digikas oli vahepeal reisil, siis pilte pole. Kahjuks on tellijatelt piltide saamine igati raske ja vaevarikas värk. Hetkel teen kilpse ja varsti saan neid ka teile demonstreerida.

sau

» killukalli posted @ 07:13 - Link - kommentaarid (6)
10 Juuli 2009
Kui õe sünnani oli jäänud veel paar kuud ehk siis ca märtsis kingi peale mõtlesin turgatas pähe üks idee. Kuna mu õde (Lõngarott siin foorumis) on mingil seletamatul põhjusel playboyjänku fänn, siis polnud kahtlust ka et sellise padja ma talle teen. Aega läks aga asja sai. Leidsin netist pildi ka padjast ja eile sai siis välja lõigatud ja täna hommikul lõpetatud. 2 kuud täpselt peale ametlikku sünnipäeva ??: ??:
Sai päris kobe. Paar pilti siis ka. Mõõta unustasin ikka , krt aga üsna suur on. Õde pani võrdluseks vist vahtralehe kõrvale ))

v-bunny
Kergelt eesli moodi minumeelest
bunny (suur)


Hetkel olen taas mütsilainel ja paar kilpsi ootavad tegemist, probleem vatiini hankimisega aint suur tekkinud, millega neid täita. Nii, et kui kellelgi üle ja nõus loovutama või kui kellelgi on inimese kontakt olemas, kes eelmisel aastal siin isetegijas vatiini jaotas lahkelt(Tapalt pärit), sis oleksin abi eest tänulik.

Kohtumiseni!

» killukalli posted @ 13:45 - Link - kommentaarid (3)
06 Juuli 2009
Hei.
On küsitud boolero õpetust ja mustrit. Saab ikka

Kehaosa on alustatud ringvarrastel varrukast, kootud kuni kaenlaauguni mustri järgi ringselt. Sis seljaosa edasi tagasi kuni teise kaenlaauguni.Siis vardad jälle ringselt käima ja ongi valmis.
Muster siin:
Photobucket

Ja seejärel ringis äär külge heegeldatud: muster asub :SIIN

Ja valmis ta ongi

Kiirkorras veel üks nokats tellimusel.
v
Kaalulangus 44g

» killukalli posted @ 19:35 - Link - kommentaarid
05 Juuli 2009
Tellimustööna valmisid kübarad vanadaamidele juubelikinkideks. Oli tükk tegu selliseid ufotaldrikuid heegeldada, aga valmis nad said. Järgnes uus probleem: millega nad vormi saada. Uurisin siis 3 võimaluse vahel: tärgeldamine, tarretamine ja PVA-tamine.Tärgelduse usku pole. Olen proovinud,aga väga head tulemust pole saanud. Tarretasin siis, ei jäänud ka nii hea tulemus. Viimaks siis proovisin PVA-ga ja tuli parim neist kolmest. Kuigi jah nii hea kui ma ootasin siiski mitte. Ääred vajusid siiski alla, ei jäänud 90kraadise nurgaga nagu ootasin.

Sellised: ca 50cm läbimõõtu.
Kübar läbimõõduga ca 50cm

Kübar läbimõõduga samuti ca 50cm

Ja veel valmis boolero kursaõele. Ta seda juba üle aasta oodanud ja lõpuks leidsin aja et ära teha.Tegelt ei võta kaua aega, aga see ettevõtmise asi rohkem.
Ise olen väga rahul ja kuuldavasti ka uus omanik.
Pilte ka siis veidi.Kahjuks mitte seljas, sest mulle ei mahu.


Marise boolero v

v

v


Si..a suusailma teilegi

» killukalli posted @ 14:44 - Link - kommentaarid (14)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192387