HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
30 Detsember 2006
Tere.
Emale sai jõuludeks tehtud MUHVI blogist leitud õpetuse järgi pajalapid. Kuna unustasin pildi teha , siis sai täna see viga parandatud. Omajagu nokitsemist oli küll, aga tulemus kaunis.Tänud ilusa piltidega õpetuse eest Muhv.

Photobucket - Video and Image Hosting

» killukalli posted @ 17:35 - Link - kommentaarid
28 Detsember 2006
Puht isetegijalikust huvist kaalusin just need lõngakerad ära ja sain tulemuseks ümmarguse 1 kg. Nii , et pole kallis sugugi.

» killukalli posted @ 13:50 - Link - kommentaarid
27 Detsember 2006
Tuli meelde , et detsembri algul sai külastatud ühte lahedat kaltsukat. Vaatasin seal ringi ja tean , et ühes nurgas müüja leti juures on alati lõnga ka . Hakkasin vaatama ja jutustasin müüjaga kui ta äkki vaatas , et oh te lõngahuviline. Oi jeerum kui ta riidekuhja eest tõmbas ja need riiulitäied ja kastitäied lõngu välja tulid. Silme eest oli nii kirju ja aega nii vähe , et haarasin mis esimestena silma jäid.

Pildilt pole näha , aga kerad nii suured , et kohe ei mahu pähe kuidas selliseid kerida saab . Selle roosa sees jookseb sädelev kiud ja must on parasjagu jäme,aga väga pehme.
Tahaks uuesti minna , aga ei tohi, uputus juba kodus

» killukalli posted @ 19:28 - Link - kommentaarid (6)
Nonii pole ammu midagi siia kirjutanud, aga see ei tähenda , et tegemist poleks olnud. Lihtsalt enen polnud enda digikat ja laenata enam ei tahtnud. Nüüd aga parandas jõulumees selle vea ja hakkan pilte panema järjest valminud asjadest. Novembri lõpus sai valmis tehtud lastele päkapikusussid, vot selised. Tikkisin nii , et peast hall, rohkem ei taha

Ja siin siis minu kolmnurkne saalomon , mis sai eile minu vanaemale üle antud. Vanaema imestas , et no seda tegid küll poolaastat , nii suur töö. Raske ta polnud , aga aeg võttis sest peenike täisvillane lõng ja sõlmed väiksemad sellevõrra.
Klikates avaneb suurem pilt

Photobucket - Video and Image Hosting

Panen ülesse ka oma päkapikuprojekt raames saadud kingituse.
Photobucket - Video and Image Hosting
Suur äitähh päkapikk ENEKAS. Sa oleks justkui teadnud , et mu sukavarrastest alles vaid 3 ja , et sukanõelad pidevalt kadunud. Lõngakorvist ärme üldse räägigi,seda lihtsalt polegi olemas. Päkapikke ka ise teha ei jõudnud ja piparkoogid rändasd juba ammu kõhtudesse. Lõng on hästi huvitav ja mõtlen siiani , mis sellest teha , sest niisama ka ei raatsi raisata kui super ideed pole
Ja nüüd siis heegeldan edasi, muidu saab ühe päeva kohta liiga pikk. Varsti jälle

» killukalli posted @ 13:45 - Link - kommentaarid (2)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192385