HandiCraft by Jane
HandiCraft by Jane
09 Aprill 2009
Uskumatu et möödas juba jälle postitusest terve kuu. Ega tegelt pole imestada sest peale oppi oli vaja kiirelt ära teha kirurgia praktika ja ega ma muud teinudki kui päevast päeva haiglas istusingi. Sellegipoolest valminud nii mõndagi.

Esimeseks näitaksin siiski mis ema mulle tegi. Viisin talle kunagi kotitäie vaibanarmaid ja mainisin et mul wc ette külmale betoonile (ehitus pooleli) sooja narmasvaipa vaja.
Ja eelmisel nädalavahetusel ta selle mulle kaenlasse pistiski. Mõnna.
Photobucket

Siis sain proovida ka õe klaasimaalikomplekti. Ütleme nii et kunstiannet mul pole ega tule ka aga proovida sain vähemalt. Ema pakkus tavalist purki, aga tahtsin ma jee seda kui lahedat tekiilapudelit hoopis purgikastis nägin. Sai sildid maha leotatud ja lihtsalt mätserdatud kuis jumal juhatas. Ise olen rahul.Sain aimu kuidas asi käib.

Photobucket

Photobucket


Telliti ka üks soni veel, kaalulangetusega 95g. Modelliks sõber koer
Photobucket


No ja siis tuli õmblemise ise. Tegin lapitehnikas padjapüüre. Esimesed kingituseks 1 aastaseks saanud kaksikutele ja nende suuremale 3aastasele vennaraasule.
Photobucket

Ja nagu arvata oli avastasid sekund peale nende valmimist mu enda plikad, et no selliseid kindlasti ja kiiremas korras ka neil vaja.
Said ja kiirelt said

Photobucket

Kuna mulle ei meeldi lapitehnika tagapool, siis sisse sai pandud ühepoolselt ka vooder või noh riie, et poleks näha lapitöö tagust. Ja siis teineteise peale käivad tagaosa riidetükid. Niiviisi:
Photobucket

Ja lõpetuseks ühed sokid tellimise peale. Kaal 44g
Photobucket

Tegelt on veel asju, aga jätame järgmiseks korraks veel midagi.» killukalli posted @ 13:53 - Link - kommentaarid (2)
HandiCraft by Jane
About me
Käsitöö ja uued projektid ning disainid ongi see, mis paneb minu silmad särama.
Age: 30
Location: Prantsusmaa
Zodiac Sign: Kaksikud
I Like...
I Hate...
Fav Links
Quote
Ideid mul jagub,aega aga mitte.
Archives
Stuff

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Visits

192385