Kylci nikerdamised.
Kylci nikerdamised.
Tahaks kõike osata :)
.: Veidike minust:.
Age: 34
Location: Raplamaa, Kehtna
Tähtkujult: veevalaja
.:Minu blogi nupp :.
Google Custom Search
.:Tegelen :.
.: Meeldib :.

.: Ei meeldi :.

.: Lingid :.
Lolly Knitting Around
Knitting daily
carrieoke´s knitting blog
Knitty
Elann
Annie`s Attic
Free Quilt Patterns
Girl Who Knits
My Knitting Island
The Rainey Sisters
Auntie Ann Knits
Knitspot
Interweave Knits
Villa Valkoinen
Vogueknitting
Tikru
Green apples-a knitting blog
fimotamist
fimo2
Perline pärlipood

.: Poolikud projektid :.
.: Lõpetatud projektid :.

.: Arhiiv :.
Viimased postitused
September 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Mai 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006

.: Veel :.

Loen:

Filmid:
Õudukad on mu lemmikud :), aga mitte igasugused.

Muusika:
Kuulan seda, mida hing antud hetkel vajab.


.: Lemmik blogid :.
.: Välismaised blogid :.
.: Piilujaid :.
free counters

129542

06 September 2009
Varsti olen siin teie seas tagasi .Ma olin sel suvel väga laisk käsitööline. Vardaid ei saanud kordagi kätte. Nüüd juba sõrmed sügelevad. Õmmeldud sai küll, aga pildid kõik tegemata....eks ma nüüd hakkan tasapisi jälle järjele end ajama.
Ega ma arvutiga ka eriti suur sõber pole olnud. Kuidagi kahju oli puhkuse aega arvuti taga istudes raisata. Ma ju lihtsalt tunnen ennast juba, korraks istun ja paari tunnine aja kadu on garanteeritud .
ILUSAT SÜGIST TEILE KÕIGILE!!!
Kylc lisas selle @ 11:45 - Link - kommentaarid

06 Mai 2009
Viimastel õhtutel on kogu hool ja armastus kulunud alljärgnevatele asjadele. Mõned õhtud fimoga plõtserdamisele ja järgnevad õhtud nendest saadud tulemite kokku panemisele. Ja ka klaashelmed on veel ikkagist mu sõbrad .

Kylc lisas selle @ 18:50 - Link - kommentaarid (7)

30 Aprill 2009


Jõudsin ikkagi mingi märgi kaalulangetamisse sellel kuul maha panna. Langes siis 74g.
Kylc lisas selle @ 17:48 - Link - kommentaarid (2)

29 Aprill 2009


Minu kott on õmmeldud tugevamast linasest kangast ja natuke kasutasin ka lapitehnikat. Tuli parajalt suur. Piimapakid ja kaerahelbed ja šokolaadi (minule ) mahutab vabalt ära.Ning natuke fimost ja klaasist pärlitega ehteid ka.
Tänase õhtu veedan siis varraste ja lõnga seltsis,et oleks mingit kaalu ka ikka see kuu langetanud .
Kylc lisas selle @ 15:55 - Link - kommentaarid (10)

27 Aprill 2009
Tere-tere üle pika aja!
Küll see blogimine on minu jaoks viimasel ajal raske asi. Kuidagi kahju hakkab ajast, mis ma siin arvuti taga istun. Koguaeg on nii kiire-kiire ja selle ajaga jõuab hoopis miskit valmis tehtud. Seega täna siis rohkem pildipostitus. Kuigi jahh...jutukas pole ma ju eriti kunagi siin olnud.

Poistele jälle paar hilpu. Lõiked võetud Ottobre viimasest numbrist. Muideks, järgmine Ottobre number paistab ka päris asjalik tulevat. Ootan juba,et postkasti jõuaks.Nagu näha,ei ole ma juba viimased jupp aega üldse pildistamisega sõber. Endalgi kehv vaadata viletsaid pilte, aga nohh, mis teha .

Ja fimole ma oma näpud andsin . Siit tuleb nüüd järjest . Minu esimesed! (Teised on ka,aga pildid tegemata :roll
Poekott on ka mul tegelikult juba valmis, aga pilt on tegemata. Eks lähipäevil saab sellegi tehtu.
Ja ongi selleks korraks kõik.
Tsauki!
Kylc lisas selle @ 16:09 - Link - kommentaarid (1)

06 Aprill 2009
Olen üritanud tasapisi ikka oma poistele riideid õmmelda. Ja midagi olen kusjuures ikka valmis ka saanud.
Püksid nooremale pojale. Lõige Ottobre 6/2008. Materjal stretsi taoline velvet, suhteliselt raske oli pildistada nii,et läbilõiked ja õmblused pildil hästi näha jääksid.Mõlemale poisile õmblesin soojad vestid. Lõige samuti Ottobre 6/2008, aga muundatud kujul. Mina siis nimelt õmblesin alläärde sooniku.


Kuna vanem poiss mul pidevalt kuskil hõivatud (siin kohal tuleb köh-köh teha),siis tegin tema vestist pildid noorema seljas.


Mõlemale vestile õmblesin sisse ka sellised mobiilitaskud (nojahhh,pildi peal nägin,et üks niidijupike on jäänud lõikamata )


Ning siis tegin uued pildid pükstest, nendest, millest tehtud pildid ei kannatanud eelmisse postitusse üles panemist. Ja neid pükse õmblesin 2 paari, mõlemad ühesugused.Sellised tegemised olid siis seekord. Nooremale poisile on plaanis veel üks pusa õmmelda, siis hellitan ennast ka mõne uue riideesemega .
Ja muidugi sai pühapäeval Reesi juhendamisel Raplakate kokkutulekul Fimoga näpud kokku tehtud. Nüüd mul juba Fimo tellimus tehtud ja näpud sügelevad . Aga kas minust asja ka saab...seda näitab juba tulevik . Reesile igatahes suured tänud !
Kylc lisas selle @ 09:27 - Link - kommentaarid (10)

22 Märts 2009

Alustan siis kaalulangetamisega tänast postitust. Peale sokkide pole midagi jõudnud kududa
74g

ja 68g


Lastele olen õmmelnud 2 paari ühesuguseid pükse, aga pildid tulid nii kehvad,et pean järgmine kord neist pildid panema. Aga seekord siis pusa, 140cm pikkusele.Ning ükspäev, ohh seda imet...tuli tahmine veits ehete kallal nokitseda. Ma arvan,et süüdi on ilmad, mis natuke juba päikest lubavad. Nii tahaks juba kleiti selga panna jne. Saate aru küll, mis ma mõtlen.
Kylc lisas selle @ 17:14 - Link - kommentaarid (11)

28 Veebruar 2009


Ühele väikesele tüdrukutirtsule sai sünnipäevaks kleidike kootud. Kleidi kudusin ajakirjas Käsitöö talv 2008 oleva õpetuse järgi. Mõni asi sai natuke teistmoodi. Lillenuppude ridu tegin ühe võrra vähem kuna mul nupud tulid veidike suuremad. Kaelaaugu heegeldasin ka üle, sest mul tekkis kahtlus,et kas läheb ikka korralikult üle pea. Muidugi võis see olla tingitud sellest,et mul teine lõng oli. Jahh, ja selline uimane nagu ma viimastel päevadel olnud olen , viskasin ma muidugi koristamistuhinas lõnga etiketid minema ja nüüd ei oskagi täpselt öelda, mis lõng see ikkagi oli. Mingit sorti Steinbach Wolle Baby ta igatahes oli . Ahjaa, erinevalt õpetusest kudusin ma sisse ka aukude rea paela jaoks.
Kaalu langes 212g.
Ning nüüd lähen poistele pükse välja lõikama .
Kylc lisas selle @ 17:35 - Link - kommentaarid (12)

24 Veebruar 2009


Nutkin sokid. Kasutasin Steinbach Wolle Jumbo lõngajääke. Mis ma oskan öelda... ahhh, käivad kahh, kodus käimiseks. Ühesõnaga ei jäänud eriti rahule tulemusega
Lõnga kulus 94g.


Ühel õhtul tuli kange tahmine natuke pitsi heegeldada, köögikäterätikule . Heegelniiti kulus siis 34g.


Ning üks mittemidagi ütlev täiesti tavaline heegeldatud rätik . Lõngakulu 96g.


Nädalavahetusel otsustasin,et teen köögile natuke uuenduskuuri. Tuhnisin natuke kangaste kapis ning teostasin paar ideed. Pildid ei tulnud just kõige paremate värvidega. Roheline on tegelikult rohelisem ja kollane kollasem .Üks rohekat värvi kangas jäi tegelikult puudu, aga juurde ka ei hakanud ostma...muidu pole ju varude vähendamisest mingit kasu ??:
Niisiis, kardinad


2 linikutja pajalapid


Samuti tegin algust oma poistele riiete õmblemisega. Talve jooksul paljud väikseks jäänud ning kevad ka juba tulemas (ma loodan,et ikka tuleb ).
Eile õmblesin nooremale pojale fliisi. Lõiked võtsin ajakirjast Ottobre 6/2008. Poiss mossitab pildi peal, seda teeb ta alati, kui peab oma tuba koristama .

Küljeõmblustes on ka väikesed taskud.


Uhhh, ma tean,et olen viimasel ajal laisk blogija. Nüüd oli siis vaja päris mitu pilti siia üles jälle panna .
Kylc lisas selle @ 11:53 - Link - kommentaarid (9)

18 Jaanuar 2009


Chevalier sokid.

Tegelikult siis peaaegu nagu Chevalierid, minupoolsete muudatustega. Minul siis netuke peenemast lõngast kootud ja mustrit tuli siis rohkem kududa ja külgede pealt on ka natuke teistsugused. Lõngaks Iceland, vardad nr. 3,5. Muster võetud Tikru blogis (üks mu lemmikuid). Vt. free patterns.
Lõnga kulus 66g.

Ning ühed tavalised sokid vanemale pojale.

Lõng 7Veljestä Polkka, vardad nr. 3,5. Natuke kudusin musta värvi triipu ka sisse. Vahelduseks on päris mõnus midagi lihtsat kududa, mustrit jälgima ei pidanud ja sokid said ruttu valmis . Jama on ainult selles,et lapsed kasvavad nii kiiresti. Vahet pole enam, kas koon endale või lapsele, sokid ühesuurused . Tegelikult mul lausa kahju,et aeg nii kiiresti läheb.
Lõnga kulus 74g.
Kylc lisas selle @ 12:31 - Link - kommentaarid (3)