Propelleri näputööd


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust...

Vanus:
Elukoht: Lõuna-Eesti
Tähtkuju: kaksikud

Kaltsuvaipade tegemine,kudumine,heegeldamine

Meeldib ja ei meeldi

Meeldib...
käsitöö.lugemine,tants,rõõmsad inimesed
Ei meeldi...


Arhiiv...

Viimased postitused
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008


Kaasategemised...

LEMMIKTEGIJAD...

Lingid....
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
15 Jaanuar 2011
Aeg lendab kiirelt. Aasta on alanud väga kiirelt. Kootud kaks Annise salli, tegelikult juba kolm aga see on juba õnneliku sõbranna kaelas. Kootud Raasiku artistic lõngast. Väga, väga meeldib see lõng mulle. Ja kunagi, kui ma blogi alustasin, kirjutasin, et koon lõngajääkidest lappe. Nüüd sai väikene põnn endale nendest teki. Egas lapid olid juba ammu kokkuõmmeldud aga riide alla õmblemine võttis minult hulga aega aga tänu väikese põnni sünnile suguvõssa, sai see ka valmis.
Et kõigil jätkuks ikka tahet teha kaunist käsitööd!!

02 Detsember 2010
Kena detsembrikuud!

Kirjutasin eelmises postituses, et valminud on ka Shalom cardigan. Siis siin ta ongi. Kootud Hayfield Bonus Aran lõngast, vardad 4,5. Ja veel sai kallitele laulukaaslastele esimeseks advendiks väikesed piparkoogid meisterdatud. Idee Buffini blogist. Kasutasin Abakhanist ostetud viltriiet, paela. Pildistamisjärge ootab veel Annise sall aga seniks kõike kaunist.

28 November 2010
Kaunist esimest adventi kõigile!!

Valmisid mitu paari sokke. Näitan neist kahte paari. Kõik nad kingin ära. Need on kootud Harry Potteri Opal lõngast. Järgmised Raasiku lõngast. Siis sai kootud üks kolmveerand varrukatega kampsun. Lõngaks Lana Lame. Mustriks kasutasin Haapsalu salli viljapeakirja. . Valmis on veel Shalom cardigan, Annis sall ja veel nipet-näpet. Ja muidugi on lõim üles veetud ja ka juba vaiba kudumisega alustatud.
Veel tahan öelda, et saan olla õnnelik, kes sai ühineda projektiga "Käsitööga tööle". Tahan väga kiita meie grupi kahte fantastilist juhendajat Kadi Pajupuud ja Maarika Sepa. Ja muidugi ka kõiki kaaslasi, megalahe grupp.

27 September 2010
Kodusesse majapidamisse hääd tarvilikud kastikesed.
Sai tehtud esialgu 2 kasti aga vaja veel lisa, kuna igal pool vedelevad asjad laiali. Kasti tegemine läks nagu nihuti, pitsi tegemisega polnud ka probleemi aga vaat see sisu õmblemine võttis aega. Selle taga seisid kastid õige mitu nädalat ja muidugi ei jäänud ma ikkagi oma õmblusoskusega rahule. Võtaks kohe algaja kursused. Aga sellised nad said. Tegelt mul üks mure ka. Tahan kududa sellist lotendavat sallkraed aga ei jää kuidagi ilus. Kas on lõnga viga või ei ole leidnud sellist hääd õpetust, olen juba mitu korda alustanud ja siis jälle harutanud aga eks ma pusin edasi niikaua, kui rahule jään. Siis saan oma kudumit ka teile näidata.
Kõike kaunist!!

20 September 2010
Jälle kallab vihma nagu oavarrest. Kuigi ma muidu rõõmustan selle üle aga praegu olen kurb, kuna mul on veel hulga puid riita panna. Aga see selleks. Paar asja sai valmis ja mõned ka pooleli. Kõigepealt näitan oma kiiksuga sokke. Kootud Opal Harry Potteri lõngast, vardad 2,5. Ja minu konksuga kõrvarõngad said omale kodu.See pildiraam seisis pea 10 aastakest sahvris , seal vahel olid need nõukoguaegsed sünnipäevakaardid ja kui ma nüüd pildiraami hakkasin lahti võtma, tuli sealt kaartide ja põhja vahelt välja üks väga, väga vana perekonnafoto. Kuna minu esivanemad on juba manalateel, siis mõtlen kogu aeg kelle käest küsida, kes on fotol. Tagaküljel on minu vanaisa ja vanavanaisa nimi ning arvan, et see vanavanaisa perefoto, kuid kes kes on see on mõistatus. Vaat selline lugu, pildiraam sai uue elu ja fotol olev perekond ootab lahendamist. Teised kõrvakad ja kaelakeed ootavad omale ka kodu.
Nautige seenel käimist ja käsitöölised vihmaseid ilmu!!!

28 August 2010
Sügis poeb aina enam ja enam põue. Vihma aina sajab ja sajab. Ja jalakesed igatsevad midagi varba otsa torgata. Näidata on kahed sussid: esimesed käsitsi vilditud Snowdrop'iga põlvakate kokkusaamisel Kittykase pool ja teised õnnetukesed pesumasinaga kevadel. Nende teiste saamisloo kohta oleks pikk jutt rääkida aga niipalju ütlen, et pesumasinas käisid nad kolm korda, vahepeal lõin juba käega aga lõppudelõpuks ikkagi kaunistasin ära ning juba ka käigus. Muidugi arenguruumi on veel kõvasti aga lähiajal on plaanis veel ühed sussid teha ning loodan, et aina paremaks läheb.

01 Juuli 2010
Suvi on hää ja mõnus aga sellist kuumust mina väga ei taha. No mitte ei jõua sellise kuumaga väljas olla ja siis saab veidi käsitööd nokitseda. Heegeldasin Mänguasjade erist kaelkirjaku, mis läheb varsti ühelt tüdrukutirtsule.. Ja veel sai väike Laurake endale uue heegeldatud suvemütsi. Ei tahtnud ta üldse seekord pildi tegemist aga ega igakord peagi naeratama.
Seekord siis sellised tegemised.

15 Juuni 2010
Valmis endale boolero. Tegelikult ostsin küll lõnga, et tütrele teha topp aga värv ei sobinud ja tegin siis endale boolero. Jäin väga rahule ja mitu korda juba kantudki. Varrukad on heegeldatud ja seljaosa kootud. Lõngaks B*B*B Cotton Baby Soft, kulus veidi üle 3 tokki, vardad ja heegelnõel nr.3 . Ja veel sai minu õmblusmasin uue kuue ja ka tarvikutekoti. Vähendasin oma teksalapihulka.
Mina olen siin eksamipalavikus, kuna tütar hakkab lõpetama 9.klassi. Täna veel viimane eksam.
Kõike kaunist!!!

10 Juuni 2010
Vilditud karp ja paar klambrikest

Juba ammu oli välja prinditud õpetus, kus Linca annab nõu kauni ehtekarbi tegemisel. Ja kuna oli saabumas üks sünnipäev ja plaan ehted kinkida, siis mõtlesin, et pean minagi selle tegemise ära proovima. Võtsin oma villaloorijäägid ja hakkasin näpuga rida ajama. Viltimisega ma pole ju eriti tegelenudki. Pesumasinast sukka välja võttes mõtlesin, et ei tea kas saab asja või ... Aga oma meeldivaks üllatuseks tuli esimese kohta väga armas, olen väga rahul. Ääred tikkisin ja kaunistuseks kasutasin pärleid. Klambritel olevaid lillede tegemist õppisin Põlvakate kokkusaamisel.
Kaks tööd on veel valmis, millest lähiajal pilti teen ja praegu heegeldamise lainel.


02 Juuni 2010
Tähekesed

Võtsin kätte jälle Minu Käsitööde Mänguasjade eri ja sealt valmisid 3 tähekest. Kõik nad kinkisin ühe pere vahvatele kolmikutele. Kasutasin puuvilllõnga, täiteks veel veidi allesolnut nõukaaegset puuvilltäidet ja tähekeste tippudeks nii Tiimarist kui Abakhanist ostetud kõrinaid.
Uma Pido laadalt sai ära ostetud ka lõimelõng kangastelgede jaoks. Oi, kuidas näpud juba sügelevad üles vedama, kuid praegu väike probleem ja vaidlus kuhu teljed üles panna. Aga loodan ehk mõnele kompromissile.
Seni aga lasen ikka näppudel käia kas kududes, heegeldades või siis vahel ka õmblusmasina taga.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Üldist

Hetkel loen...

Lemmikfilmid...
Dr.House;Tuulepealne maa

Muusika...
klassika ,operetid


Tsitaat...


Amici

072258 Külastused...