anakonda lõngalõksus
anakonda lõngalõksus
no description. none. not even from my mother.
25 Veebruar 2010
Laisk nagu vana põrsasMitte et ma midagi teinud poleks. Aga maakera kõige igavamat sorti tegemine on fotoka tühjaks laadimine, piltide õigeks sättimine jnejnejnejne. Kas keegi mind ilma piltidest tõendusmaterjalita usuks, kui nobe ja töökas ma olen? Ai tont tink so.

Alustan võla klattimisega.
Veebruaris sai peetud üks unustamatu jõulupidu. Põhiroog oli kõrvitsasupp uskumatu sortimendi quicheidega. Järelroog karu. Ma olen juba oma karu pead Sokikese blogis näinud. Et nüüd siis oleks aeg ka vatsa ja piiratud arvu jäsemeid eksponeerida.
Lilleliste kõrvade-käpaotste rehabiliteerimiseks sai karu kaela mehise mustriga lindi. Et ilme tuleks metsik, tõmbasin nööri kohe kõvasti kinni. Poja võttis (mitte see 1.88 m pikkune, vaid pesamuna) kaisuka kohe omaks. Ja pani talle originaalse nime- Kaisukas.
Kassipinali heegeldas mu tütar. Ja kinkis mulle. Päris pikka aega konutas kõuts kultuurkihis, teiste lõnguste juures. Aga kui kuu ja tähed olid moodustanud soodsa asendi voodriteoks, nabisin kiisu kinni ja vooderdasin ära. Lõppkokkuvõttes sai teine nii hea, et pistsin sinna oma (harilikult kotipõhjas oma elu elavad) pliiatsid. Ja olin uhkevõitu.12 aastastele plikadele on kinkide tegemine tähtis ja vastutusrikas tegevus. Tahaks ju kinkida seda, mille üle nad tegelikult rõõmustavad (kingitus ei tohiks olla makopesu (selle üle võisid rõõmustada Leningradi blokaadi tingimustes elavad tüdrukud), kanakääre jms).
No alustame siis sellise väikese ehtejuppide jms jaoks mõeldud kotikesega. Vooderdatud, muidugi
PS pildid väga hea kvaliteediga 40W lisavalgusega, resolutsioon benziljon piksit. Selle pildikvaliteediga võib praktiliselt kõik teadaolevad auhinnad võita- Grammy, Eesti laul, Kuldmuna, Golden Hammer, Kohtla-Nõmme valgustatud radade suusavõistlused, Pulitzer, Märk Kindlast Arengust, Nobeli rahupreemia.

anakonda lembelill posted @ 17:12 - Link - kommentaarid (17)
143858 visitors