anakonda lõngalõksus
anakonda lõngalõksus
no description. none. not even from my mother.
28 Veebruar 2010
Freestyler ja tüsedad daamid

Freestailisin Juulikese lõngust ühe koti. See nipet-näpet asjade kotike 12-aastastele tundus nii hea idee, et nüüd neid tehaksegi. Siinpool sood.
Marleenile.
Natuke sohipilt on, sest ühest küljest polnud vooder siis veel kinni õmmeldud. Aga tahtmine laetule valguses oli nii suur, et ei saanud vastu panna.
Lõngade toonid on hämmastavalt realistlikud, muide.Suvel ütles üks armas inimene mu porgandikõrvarõngaid uurides unelevalt, et tema tahaks endale kunagi maasikakõrvakaid. Valgete täppidega ja puha.
Ja ma tormasin neid kohe tegema. Nüüd said valmis. Kaua tehtud, kaunikesed
Aga need on mu töntsakate näppudega valmistet priimaballeriinid. Tegin neid, mõeldes 11.märtsil algava Jõhvi Balletifestivali peale.anakonda lembelill posted @ 19:33 - Link - kommentaarid (9)
25 Veebruar 2010
Laisk nagu vana põrsasMitte et ma midagi teinud poleks. Aga maakera kõige igavamat sorti tegemine on fotoka tühjaks laadimine, piltide õigeks sättimine jnejnejnejne. Kas keegi mind ilma piltidest tõendusmaterjalita usuks, kui nobe ja töökas ma olen? Ai tont tink so.

Alustan võla klattimisega.
Veebruaris sai peetud üks unustamatu jõulupidu. Põhiroog oli kõrvitsasupp uskumatu sortimendi quicheidega. Järelroog karu. Ma olen juba oma karu pead Sokikese blogis näinud. Et nüüd siis oleks aeg ka vatsa ja piiratud arvu jäsemeid eksponeerida.
Lilleliste kõrvade-käpaotste rehabiliteerimiseks sai karu kaela mehise mustriga lindi. Et ilme tuleks metsik, tõmbasin nööri kohe kõvasti kinni. Poja võttis (mitte see 1.88 m pikkune, vaid pesamuna) kaisuka kohe omaks. Ja pani talle originaalse nime- Kaisukas.
Kassipinali heegeldas mu tütar. Ja kinkis mulle. Päris pikka aega konutas kõuts kultuurkihis, teiste lõnguste juures. Aga kui kuu ja tähed olid moodustanud soodsa asendi voodriteoks, nabisin kiisu kinni ja vooderdasin ära. Lõppkokkuvõttes sai teine nii hea, et pistsin sinna oma (harilikult kotipõhjas oma elu elavad) pliiatsid. Ja olin uhkevõitu.12 aastastele plikadele on kinkide tegemine tähtis ja vastutusrikas tegevus. Tahaks ju kinkida seda, mille üle nad tegelikult rõõmustavad (kingitus ei tohiks olla makopesu (selle üle võisid rõõmustada Leningradi blokaadi tingimustes elavad tüdrukud), kanakääre jms).
No alustame siis sellise väikese ehtejuppide jms jaoks mõeldud kotikesega. Vooderdatud, muidugi
PS pildid väga hea kvaliteediga 40W lisavalgusega, resolutsioon benziljon piksit. Selle pildikvaliteediga võib praktiliselt kõik teadaolevad auhinnad võita- Grammy, Eesti laul, Kuldmuna, Golden Hammer, Kohtla-Nõmme valgustatud radade suusavõistlused, Pulitzer, Märk Kindlast Arengust, Nobeli rahupreemia.

anakonda lembelill posted @ 17:12 - Link - kommentaarid (17)
03 Veebruar 2010
Mia juveelikarp

Ühes hämaras saalis
ühes hubases baaris
karbike pildistet sai.
Oli saabunud kesköö
ja tühjaks jäänd tuba
ning lubadus täidetud sai

Sai sai. Või sai või? Või sai võisai?

Igatahes...see on karbike, mille ma üles joonistasin, nüüd aga kangelaslikult pimedas toas pildiaparaadiga üles võtsin, arvutisse tõmbasin, bloggi sättisin.

Vot.

anakonda lembelill posted @ 15:35 - Link - kommentaarid (6)
02 Veebruar 2010
Väike padi, väike jutt.
Polkovniku targal juhendamisel tehtud. Laima karmi pilgu all valminud. Juulikese, Marmelaadi ja Sokikese peale mõeldes. Jõulud tulevad!
anakonda lembelill posted @ 18:06 - Link - kommentaarid (9)
143856 visitors