anakonda lõngalõksus
anakonda lõngalõksus
no description. none. not even from my mother.
18 Oktoober 2009
Ma tõmban oma lõngapusa siin kokku ja harutan seda edasi blogspotis. Isetegijas lappan ikka ringi, aga postitused pistan teise kohta, sest kogu muu virtuaalelu on mul Googles. No ja laisa ussi asi...saaks aga mugavamalt oma asjad aetud, eks
Blogspotti sai lõngalõks tehtud, kui siinse blogi htmliga võideldes ära suutsin kaotada. Ja aeg-ajalt tahaks lihtsalt kirjutada, kuidas mul apteegis läks või mida koer mõtleb või kuidas ma ka midagi muud peale käsitöö tuksi keerata oskan
Teile teen kniksu! Tänu Isetegijale on mul käesolev aasta miljon korda rikkamaks muutunud.
anakonda lembelill posted @ 13:54 - Link - kommentaarid (10)
11 Oktoober 2009
Bertakese vestike

On üks pisike Berta. Tema on minu majanaaber. Viisakas koerakõnõ. Kord mainis tema perenaine, et Bertakesel võiks siis, kui luiged läind ja lumi taga, üks veikene villane vestike olla. Kaua võtsin hoogu, sest rõivaste ja mistahes asjade konstrueerimine ei ole minu cup of tea.
Nüüd on luiged ikka praktiliselt läind. Hakkasin siis täna hommikul pihta.

Lõuna ajal oli hea võimalus Bertakese peal vesti proovida. Ilmnes, et olin teda oluliselt väiksemaks koeraks pidanud. Nööpaugud kõik vastu taevast...Õmblesin need kinni ja kujundasin Pipilota Hiinast toodud laudlina lillede väärilisteks õiteks.

T.I.S.S ordeni kavalerile kohase järjekindlusega võtsin siis vanaema sirelipuust heegelnõela ja tegin Coco Chaneli randikesed vestile. Selja peale cernitist roosinööbid. Loodan, et need ei kohtu kunagi Berta hammastega.

Vajakajäämisi esineb. Esimese vesti vajakajäämise esinemine. Täna õhtul esineb teile vajakajäämine!
Teine vest tuleb kindlalt...noo ma ütleks... vähemalt teine! Raudselt!

Bertake istus sessiooni ajal paigal korraga 1,4 sekundit.

Bertal on v. v. kohev karv!anakonda lembelill posted @ 18:58 - Link - kommentaarid (6)
03 Oktoober 2009
See Sokike, pesupulgavirtuoos, andis idee.
Mina teostasin esimese katse endale omasel kohmakal viisil.
Leiutasin, nii et pea märg, et kuidas liita cernitist pead vattkehale. Ja kuidas võimalikult vähe eksida laiade õlgadega varustatud plastpea ja titakeha proportsioonis olemise vastu.

Kipspead kõik on, eks, ristitud Johannesteks...Ahjus viskas Johannes pea kõrgilt kuklasse ja enam pead segi ajada ei saanud- Johannes vaatas edaspidi äraseletatud näoga ainult tähtede poole. Aga Johannese kasvu tõttu on muidugi kena võimalus talle ülevalt alla vaadata, siis näeb tema silmi ka.


Siis külvati lennukilt akrüüli


Lennukilt külvati ka jäsemeid


Keha


Aga siis sai Johannesest Johanna. Hopp, Johanna!


Johanna:
"Kui ei taibanud, siis kordan
mina pole Maikel Dzordan!
Olen kõigest päkapikk
väikse päka jagu pikk"
(Ilmar Trull)


anakonda lembelill posted @ 08:15 - Link - kommentaarid (14)
02 Oktoober 2009
Polkovniku korraldusel saab esitatud kiviNoblu täiuslik mõõdumajanduse aruanne.
Võtsin asja selgemini esitamiseks appi kõik tuntud mõõtühikud.
Vaid võrdlev mõõtmine annab sõltumatu laboratooriumi väärilise, teadusliku tulemuse.

Küünar


Jalg (haruldaselt jõleda kvaliteedigapilt järjekordselt)


Milli...mis ta´n oligi...mallikas? Millimallikas


Sentimeeter


Tehtud?
anakonda lembelill posted @ 19:12 - Link - kommentaarid (6)
01 Oktoober 2009
Kontrollpostitus, et kas iidnoore Lõuna-Eesti verekoera kivikoopia näeb umbkaudugi originaali sarnane välja. Et kui jah, siis kaetagu koopia lakiga. Kui ei, läheb lisapintselduseks. Naine pintslga on nõus ka lisakoopiaid tootma, sest see on väga lõbus. Peas heljub Priitvesilindkuusiku sünnipäeva tähistamise kirjeldus.
Kas ma maalin selle koopia küljed ja küüned punaseks?Siin on kaader multifilmist, kuidas Noblu tuleb itta, selgelt mujal Eestis levinud müütide (punasis) küüsis, et siin saab asju ajada suuresti vaid mitte-eesti keeles. Ta saabub pimedas, küüned punased ja haugatab paar korda ettevaatuse mõttes vene keeles. Mille peale väljub pimeda tagant tuletõrjedepoost lahke ümar taat ja kutsub Noblu selges eesti keeles oma meeskonda vapraks tuletõrjekoeraks. Siis arreteerib Noblu tuletõrjuja kolmanda välte kuritarvitamise eest.anakonda lembelill posted @ 19:26 - Link - kommentaarid (10)
143860 visitors