anakonda lõngalõksus
anakonda lõngalõksus
no description. none. not even from my mother.
14 Juuli 2009
Kits ei või inne rõõmustada, ku katusse otsah om
Anakonda saab rõemsass siis, kui võimaldatakse kiitlemist ja nokerdamist. Uus verb võiks olla "nokerkiitlemise" või "kiitlerdamine".

Millest rõõm ühele, sellest ka teisele
Käisin pühapäeval Ene kutsel Illuka mõisapäevadel oma kivide ja akrüülidega. Päev oli ilus! Päike paistetas ja linnud laulsivad ja kui nad mitte laulnud poleks, oleks see õige vagane lugu olnud. Aga võib olla poleks ka vagane olnud. Üks mikrofoniga mees rääkis palju ja kõvasti
Lapsed sumisesid kivilaua ümber, õhk oli ideedest paks, keeleotsad ronisid pisikestel tegijatel ikka suure keskendumise peale suunurka asja uurima.

Hooletu on hullem kui laisk: laisk teeb natuke, aga teeb valmis, hooletu jätab puhas poolele.
Kivide maalimine on laisa inimese hobi. Pisike pilt, vähe värvi, aga tulemus rõõmustab sama palju kui hiigelpannoo valmimine.

Kus palju kueri koos, sääl ikka nägelemist sünnib
Mina ütleks, et antud kontekstis sündis mõnus sünergia ja palju vahvaid kivikesi. Märkasin, et paljudel täiskasvanute (täis kasvanutel) läks tõsine pealt ära.

Laiska tau ku vaia vastuoksa puusse
Vallavanemad, kes põlispuude varjus kivilaua istumiseks parima paiga leidsid olevat, ei pääsenud karmi Anakonda tungival nõudmisel kivimaalimisest. Kahjuks oli Anakonda sabaotsani lastele värvivee vahetamise, akrüüli pumpamise, pintslite ulatamise ja Lotte käte joonistamiseks parima asukoha leidmise juhendamisega nii hõivatud, et vallavanemate kividest pilti klõpsata ei jõudnud. Millest on tuline kahju! Ühel kivil oli kujutet flegmaatiline kaelkirjak, taamal meri ja tossav aurik. Teisel näiteks Fidel Castro (sponsored by Cuba Libra)

Enne saad kivi küllest kildu ku kidsi käest asja
Aga kui kildu ei taha ja kitsit pole ka mõttes tülitada, siis värvi need ära!!! (Kitsi kah)
Muinasjutt nõrgast taadist, kangest naerist, abivalmist eidest, üle-ekspluateeritud lapselapsest, naiivsest koerast, ühest kassist ja harilikust ambaal-hiirest. Täiesti mängupädev komplektike randa kaasa võtmiseks või vihmasel päeval toas toimetamiseks.


Väikesed tüdrukud ei saa läbi Lotteta. Väikesed poisid Pikne Mäkkviinita (millest pilt jäi ülalmainitud asjaoludel klõpsamata)


Eestlane olla on uhke ja hää. Taskuformaadis rahvusromantilised kivid


PS Siis, kui kavatsesin kividest (jälle!!!) blogima hakata, mõtlesin, et sissejuhatus peaks olema selline: Vaatan, kaugelt täpike tuleb. Vaatan uuesti. Ei ole täpike. Inimene on. Ei ole inimene!! Naine on. Tüdruk. Kivi on tal kaasas.
Aga see tuli mulle alles nüüd meelde. Nii on.

anakonda lembelill posted @ 10:10 - Link - kommentaarid (12)
05 Juuli 2009
Põhiliselt Enele, kes pani eile lauluväljakul mu tagakuklas ühe lambikese põlema. Tänud, kniksud ja halleluuja!
Tänase hommikupooliku pintseldused

Truffaldino von Markov-Armaspoeg (koduse nimega Tups)Rodney (koduse nimega Ronni)SinililledMe pole kunagi omadega nii metsas, et inglid meid üles ei leiaks

anakonda lembelill posted @ 10:50 - Link - kommentaarid (16)
143860 visitors