Kristyka tegemised
kristyka tegemised
19 Aprill 2012
Otsisin üles oma puuvilla varud ning heegeldasid pojale 2x Drops Safranist mütsi kevadeks. Peaümbermõõt u 54cm , peale heegeldasin auto motiivi. Värv on hetkel üks minu lemmikuid (toon 30)


» kristykas posted @ 11:08 - Link - kommentaarid (2)
17 Aprill 2012
Näitamata on veel soojemat kevad mütsi mütsi pojale. Lõng on pärist Liannist Schachenmayr Divari, mis on siuke segu lõng 31%polyester, 30% akrüül, 25% villa ja 14% alpaka.Siin proovisin teha öökulli mütsi, silmade ja nina jaoks kasutasin Winnerit.See kampsun tegi läbi väikse uuenduskuuri, siin seda vist tegelikult veel näidanud ei ole, kuid seda kampsunit kudusin ülevalt alla ühestükis aga mul jäi see kaeluse äära ikka kole lodev algul, kuid kamps oli ise juba valmis kui selle avastasin. korjasin siis silmused kaeluse äärest üles ja lihtsalt lõikasin kaeluse küljest ära ning kudusin uuesti. Nüüd olen tulemusega rahul enam ei hoia lodevalt ümber lapsel aga luku õmblemisega mina vist sina peale ei saa. Ometi püüdsin mitte venitada kampsunit ja valisin veidi lühema luku ja ikka lokib natuke. Kas on veel mõni hea nipp kuidas saada lukk nii ette ei pärast ei loki?

Muidu kamps mõnus soe, lõngaks Titan Wool 'Superwool'Nüüd aga koon hoopis puuvillast

» kristykas posted @ 06:28 - Link - kommentaarid (2)
10 Aprill 2012
Tegelesin vahepeal veidi õmblemisega. Käisin Abakhanis kui seal kõik kaup -50% oli ning ostsin kardina kangast, sifooni ja õhemat villast. Kardinate õmblemine on veel ootel, tegelikult on juba alustatud ,kuid veel ei ole lõpule viidud. Õhemast villasest õmblesin seeliku, voodri panin ka alla. Rohkem juttu ja pilte minu Blogis


» kristykas posted @ 11:39 - Link - kommentaarid
Minust
Meeldib kududa, heegeldada ja ühtteist veel.
Vanus: 30
Asukoht: Paikuse
Tähemärk: Lõvi/Neitsi
Meeldib/ei meeldi...
Mina teen...
Projektid


Tehtud
Lingid
Õpetused
antenni õpetus
Hello Kitty
õlasall
kolmnurkne saalomon
Vogue lillesall
raseda särk
heegeldatud puuviljad
raamatu tegemine
Vahel käin piilumas


Pitsikuduja päevik
Mimmi käsitööd!
Tintsu nokitseb
Age tegemised
Roheline
Aulekas meresihil
Buffini tegemised
Tipsi teeb ise
Arhiiv
Muu

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Teie olete mind külastanud

121069