Kristyka tegemised
kristyka tegemised
24 Oktoober 2012


Sügise saabudes otsisin laste villased sokid välja ning avastasin ,et kõik väikseks jäänud, suvega jalakesed ikka hoolega kasvanud,...loe edasi blogist


» kristykas posted @ 18:42 - Link - kommentaarid (2)
17 Oktoober 2012
Nii nüüd esitlen lõpuks oma boolerod ka mis juba u 1 kuu kindlasti valmis, lihtsalt pildi tegemise taga oli asi, nüüd pildid valmis ja panen siia kablogi lingi.

» kristykas posted @ 17:19 - Link - kommentaarid (5)
11 Oktoober 2012
Vahepeal olen endiselt tegelenud heegeldamisega. Lõpetasin ära kevadel alustatud jänese. Lõngaks Drops safran ning õpetus siit.

Veel tegin tammetõrudele lisa ning samuti ühe kõrvitsa mütsikese, kõike seda näeb siit.
» kristykas posted @ 12:24 - Link - kommentaarid (3)
03 Oktoober 2012
Neti avarustest tuli idee teha tammetõru mütsikene. Käisin natukene lõngajahil ning kui vajalikud toonid olemas asusin heegeldama.... loe edasi siit.


» kristykas posted @ 18:03 - Link - kommentaarid (6)
24 September 2012
Tk lõpetamata asjade lõpetamine on väga hea võimalus pooleli olevad asjad ära lõpetada, andis selleks ka tõuke kätte jõudnud sügis. edasi vaata minu blogist.


» kristykas posted @ 17:11 - Link - kommentaarid (4)
07 August 2012
Aprillis valminud põlvikutele tuli lisaks teha veel ühed, nimelt Lõngastuudio omanik Aet küsis kas teeksin talle poodi ka sellised, mõtlesin küll et kevad-suvi ees kas julgen tegema hakata, kodus kolm marakratti ka. Ütlesin siiski oma jah sõna ning sain lõngad kätte ning hakkasin tegema. Edasi loe siit


» kristykas posted @ 10:27 - Link - kommentaarid
19 Aprill 2012
Otsisin üles oma puuvilla varud ning heegeldasid pojale 2x Drops Safranist mütsi kevadeks. Peaümbermõõt u 54cm , peale heegeldasin auto motiivi. Värv on hetkel üks minu lemmikuid (toon 30)


» kristykas posted @ 11:08 - Link - kommentaarid (2)
17 Aprill 2012
Näitamata on veel soojemat kevad mütsi mütsi pojale. Lõng on pärist Liannist Schachenmayr Divari, mis on siuke segu lõng 31%polyester, 30% akrüül, 25% villa ja 14% alpaka.Siin proovisin teha öökulli mütsi, silmade ja nina jaoks kasutasin Winnerit.See kampsun tegi läbi väikse uuenduskuuri, siin seda vist tegelikult veel näidanud ei ole, kuid seda kampsunit kudusin ülevalt alla ühestükis aga mul jäi see kaeluse äära ikka kole lodev algul, kuid kamps oli ise juba valmis kui selle avastasin. korjasin siis silmused kaeluse äärest üles ja lihtsalt lõikasin kaeluse küljest ära ning kudusin uuesti. Nüüd olen tulemusega rahul enam ei hoia lodevalt ümber lapsel aga luku õmblemisega mina vist sina peale ei saa. Ometi püüdsin mitte venitada kampsunit ja valisin veidi lühema luku ja ikka lokib natuke. Kas on veel mõni hea nipp kuidas saada lukk nii ette ei pärast ei loki?

Muidu kamps mõnus soe, lõngaks Titan Wool 'Superwool'Nüüd aga koon hoopis puuvillast

» kristykas posted @ 06:28 - Link - kommentaarid (2)
10 Aprill 2012
Tegelesin vahepeal veidi õmblemisega. Käisin Abakhanis kui seal kõik kaup -50% oli ning ostsin kardina kangast, sifooni ja õhemat villast. Kardinate õmblemine on veel ootel, tegelikult on juba alustatud ,kuid veel ei ole lõpule viidud. Õhemast villasest õmblesin seeliku, voodri panin ka alla. Rohkem juttu ja pilte minu Blogis


» kristykas posted @ 11:39 - Link - kommentaarid
20 Märts 2012
Viimasest postitusest päris hulk aega möödas, mul blogimise soolikas kuhugi kadunud. Kuidagi ei tulnud vaimu peale, et tehtud töid üles panna, teilegi vaatamiseks. Võtsin nüüd end kätte ning panen üles juba mõnda aega tagasi valmis saand mütsi pojale....loe siit edasi.


» kristykas posted @ 20:26 - Link - kommentaarid (1)
Minust
Meeldib kududa, heegeldada ja ühtteist veel.
Vanus: 30
Asukoht: Paikuse
Tähemärk: Lõvi/Neitsi
Meeldib/ei meeldi...
Mina teen...
Projektid


Tehtud
Lingid
Õpetused
antenni õpetus
Hello Kitty
õlasall
kolmnurkne saalomon
Vogue lillesall
raseda särk
heegeldatud puuviljad
raamatu tegemine
Vahel käin piilumas


Pitsikuduja päevik
Mimmi käsitööd!
Tintsu nokitseb
Age tegemised
Roheline
Aulekas meresihil
Buffini tegemised
Tipsi teeb ise
Arhiiv
Muu

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Teie olete mind külastanud

121754