Kungla rahvas.
Minust
Vanus: 44
Elukoht: Kungla talu
Tähtkuju: kaksikud
Lemmikud
Oma mees ja tütred, saun ja omatehtud kehakoorijad ning seebid, soe vihm, jõhvikad, Amanda ja tema laimikook, Marmelaad, "Tiina" kommid, piibelehed, kevad, mõnikord üksinda kodus olla.

Ei meeldi
Hapukapsad, kookoshelbed, virisemine, autoga lumme kinni jääda, hiired. Hetkel rohkem ei meenu...
Mõnusad blogid

TKV
Teeme koos
Tähtajatud koostegemised

Arhiiv
Viimased postitused
November 2010

Hetke lemmikud

Loen
M.Raju "Hingele pai" on hea.

Hää film

Kuulan

Kungla rahvas.
Koon ja heegeldan, mõnikord harva teen ehteid ja lilleseadeid.
03 November 2010
Ma olen rõõmus! Kohe nii, nii rõõmus, et pidin seda tulema siia jagama!
Tänane hommik oli mu enda jaoks: panin lapsed koolibussile ja otsisin välja oma pärlivarud ning seebimaterjalide jäägid. Tjahh...seekord oli mul mõistust rasvad-õlid enne üle kaaluda, enne kui seebikivi lahustama hakkasin s.t. kaalun ma neid iga kord, kuid ühel korral on juhtunud, et oliivõli, mida tundus küllalt olevat, oli liiga vähe ja pidin ekstra linna kihutama, et õli juurde tuua. (sai ikka pikk lause ) Nüüd ma juba tean, et seebiretsepti on võimalik ise muuuta ja uued grammid välja arvutada.
Täna sujus kõik ilusti ja niikaua , kui õlisegu ning seebikivi lahus jahtusid, tegin ma kehakoorijaid. Mm...milline lõhn mu köögis praegugi veel lehvib... Mu uus lemmik on õuna-brädi aroom, mille lihtsalt huvitava nime pärast millalgi prooviks tellisin.
Väike ehmatus oli siis, kui avastasin, et temperatuur on seebikivi lahusel 30 kraadini langenud...teatavasti seebikivi lahust soojendada ei tohi...asusin kiirelt tegutsema...ise hinge kinni hoides, et kas segu seebistub või mitte! Seebistus!
Preemiaks tegin endale ammu Drexilt kingiks saadud fimopärlitest kee, sellise lihtsakese...ees pärlid ja kaela taga kett, et ikka kaela mahuks. Khmm...olen ennast fimost ja traadiväänamisest ikka eemal suutnud hoida...pisut seemnehelmestega olen ikka pununud...
Paar pilti lõpetuseks...


...seebi pildid ehk homme, kui olen vormi eemaldanud.
Kungla rahvas posted @ 09:55 - Link - kommentaarid (5)237089 külalised