Kungla rahvas.
Minust
Vanus: 44
Elukoht: Kungla talu
Tähtkuju: kaksikud
Lemmikud
Oma mees ja tütred, saun ja omatehtud kehakoorijad ning seebid, soe vihm, jõhvikad, Amanda ja tema laimikook, Marmelaad, "Tiina" kommid, piibelehed, kevad, mõnikord üksinda kodus olla.

Ei meeldi
Hapukapsad, kookoshelbed, virisemine, autoga lumme kinni jääda, hiired. Hetkel rohkem ei meenu...
Mõnusad blogid

TKV
Teeme koos
Tähtajatud koostegemised

Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2009

Hetke lemmikud

Loen
M.Raju "Hingele pai" on hea.

Hää film

Kuulan

Kungla rahvas.
Koon ja heegeldan, mõnikord harva teen ehteid ja lilleseadeid.
17 Juuli 2009

Kui Kungla rahvas ükskord arvuti taha jõudis, õigemini loe: kui suur kiire mööda sai ja kedagi enam arvutijärjekorras ei olnud ja piltide laadimine ka enam teosammul ei käinud, vaid kilpkonnasammul juba...
...siis oli minuliisul juba kenake pakiülevaade tehtud.
Minu poolt tulevad pildid ligemalt ja pisut erinevaid tundeid...kui ma "Rõõmsad lapsed" projekti loosi tulemused kätte sain, siis olin ikka täiesti jahmunud ...mul tuleb pakk teha poisile ...ausalt öelda isegi kahele poisile ja oli ikka nuputamist! Eks ma kaevasin pisut emade valminud tööde seas ja kiikasin pildialbumitesse ja piilusin foorumisse ning niimoodi sain teada, mida mittemingil juhul teha ei tohi! Ring tõmbus veelgi koomale...Ja siis leidsin neti avarustest laheda õmmeldud pinali, ning mõte hakkas hargnema.

Pinal tehtud ilma lõiketa n.ö. omast peast. Loomulikult oli siis ka plokki juurde vaja.
Plokk eest...

...ja tagant

Ühispilt ka.

Pool rehkendust siis tehtud! Ja, ja ma tean et olete juba väsinud sest pikast jutust ja et ka Sunray on andnud väga kena ülevaate mu vanemale tüdrukule saadetud pakist! Aitäh veel kord! Sestap paar pilti, mis räägivad enda eest:


Järgmise pika jutuni, mis tuleb arvatavasti hoopis teisest poisist ja pakist
ps. Ma ei tea kas suudan magama jääda nüüd juba, käisime Alatskivil "Vihurimäed" vaatamas ja ei saa kuidagi sellest lummusest välja veel.
Kungla rahvas posted @ 22:28 - Link - kommentaarid (4)236959 külalised