Kungla rahvas.
Minust
Vanus: 44
Elukoht: Kungla talu
Tähtkuju: kaksikud
Lemmikud
Oma mees ja tütred, saun ja omatehtud kehakoorijad ning seebid, soe vihm, jõhvikad, Amanda ja tema laimikook, Marmelaad, "Tiina" kommid, piibelehed, kevad, mõnikord üksinda kodus olla.

Ei meeldi
Hapukapsad, kookoshelbed, virisemine, autoga lumme kinni jääda, hiired. Hetkel rohkem ei meenu...
Mõnusad blogid

TKV
Teeme koos
Tähtajatud koostegemised

Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2014

Hetke lemmikud

Loen
M.Raju "Hingele pai" on hea.

Hää film

Kuulan

Kungla rahvas.
Koon ja heegeldan, mõnikord harva teen ehteid ja lilleseadeid.
10 Detsember 2014

"Punased, soojad, kaneelilõhnased, küünlasärased... soojad peavad jõulud olema...müts, kindad...kudumite soojus on teretulnud." ...nii soovis Sunray Jõuluromantika teemas.
...

Andsin oma parima!

Tegelikult see pakk "koostas ennast ise"! Tjahh! Alustuseks kudusin "Alpacast" mütsi...ikka kaks lõnga kõrvuti jooksmas ja Ilukuduja mustrit järgides. Müts valmis, alustasin õlasoojendajaga... ja siis tuli "paus" ...ja kahtlused...

"Hmmhhh! Kuidas Sa julged võõrale inimesele mütsi kududa??!! Kui ei sobi?! Näokuju ja juuksevärv ja mudeli eelistused!!! Mhh??"...mu hea sõber püüdis mind "maa peale tuua"! Mõtlesin päris tükk aega, kuid jäin endale kindlaks. Ja siis tuli uus mure: sarnast tumepunast "Alpacat" mul saada ei õnnestunud... Kaevasin oma lõngakastis ja leidsin kõige lähedasema tooni, kuid kahjuks mitte 100% naturaalse...kudusin ikkagi edasi, kuni lõng otsas. Järgmisena valmis pross...ikka sellele õlakattele lisaks, et ilusti õlgadel püsiks.

"Kaneel ja soojus"....pakki läksid kaneelise-jõuluse lõhnaga küünlad ja soojas, lausa kuumas saunas kasutatav apelsinine kehakoorija.p.s. Pildile ei jõudnud maiustused ja väikse tütre üllatus-käevõru.
Ja veel...õlakatte puhul lohutasin end teadmisega, et vähemalt kaelaümber jääv osa on naturaalne.
Kungla rahvas posted @ 20:34 - Link - kommentaarid (3)236980 külalised