Kungla rahvas.
Minust
Vanus: 44
Elukoht: Kungla talu
Tähtkuju: kaksikud
Lemmikud
Oma mees ja tütred, saun ja omatehtud kehakoorijad ning seebid, soe vihm, jõhvikad, Amanda ja tema laimikook, Marmelaad, "Tiina" kommid, piibelehed, kevad, mõnikord üksinda kodus olla.

Ei meeldi
Hapukapsad, kookoshelbed, virisemine, autoga lumme kinni jääda, hiired. Hetkel rohkem ei meenu...
Mõnusad blogid

TKV
Teeme koos
Tähtajatud koostegemised

Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2012

Hetke lemmikud

Loen
M.Raju "Hingele pai" on hea.

Hää film

Kuulan

Kungla rahvas.
Koon ja heegeldan, mõnikord harva teen ehteid ja lilleseadeid.
26 Mai 2012
Koostöö nr.1

Millalgi viimase trimestri alguses tuli mu noorem tütar jutuga, et tal on vaja värvilisi puuvillaseid lõngu, et nemad hakkavad käsitöös motiive heegeldama. OK. Sortisime kahekesi mu puuvillased jäägid läbi ja töö algas. "Mis sellest tuleb?" küsimusele sain vastuseks... "Põrandapadi!"
Ja siis mu laps (12a.) muudkui heegeldas...ja heegeldas... ee...ning mina vaikselt mõtlesin, et kas ikka sügiseks saab padja valmis...
Korraga olid motiivid olemas...

...ja minu peale jäi siis aluspadja õmblemine!

See on jällegi see "ära iial ütle iial" koht... sest ma olen alati "raiunud", et oma laste eest ma mingit (kooli)tööd ära ei tee... ja nüüd siis niimoodi! Õpetaja ise oli öelnud, et kui sobivat patja poest ei leia, siis emme vast aitab õmmelda!

Põrandapadi on valmis.

Materjaliks erinevad "Capri" ning mingi tundmatu puuvillase jäägid, heegelkonks 1,75 mm, üks tokk türkiissinist "Caprit" kokku heegeldamiseks sai juurde ostetud. Padja läbimõõt 58 cm, kõrgus 22 cm, 61 motiivi. Sisse sai pandud kahe vana padja täidis...mingi sünteetika...seda saab vajadusel lisada, sest pealmine osa on lukuga avatav ning sisemine osa ühest servast käsitsi õmmeldud.
Laps rahul ja ise ka! Õpetajalt "5" käes!
p.s. Padi on nii nunnu, nagu eriti ei julgegi ta pääle istuda!
Kungla rahvas posted @ 19:48 - Link - kommentaarid (8)236959 külalised