Polkovniku butiik
Polkovniku butiik
28 Oktoober 2009
PIPI POLKOVNIK

Keskkooli ajal ütles õpetaja talle: "Inimesed arvavad, et tõsist asja saab teha ainult kipras kulmu ja karmi pilguga. Õnneks Sina nenda inimeste hulka ei kuulu."

Ta ei ole nii hea Lindgreni-ekspert kui Juulike aga üht-teist on siiski kõrvade vahele jäänud. Õpetaja öeldud lausega seostub enim Pipilota Viktuaalia Rullkardiina Piparmünta Eefraimitütar Pikksukk. Pealtnäha lõbus tirts, kellel tegelikult olid väga tähtsad asjad ajada. Laulu Põhjamaast (kuigi ta ei saa päris täpselt aru, miks see Uibo selles filmis seda laulab) on ilus ja karge viide kinnitamaks eelöeldut. Jah, Polkovnik nagu Pipi.

Elu on lill, kuigi mõnikord väga okkaline lill. Mis siis!
PB on saanud aastaseks. Nagu sünnipäevalapsele kohane, kutsub ka Polkovniku Butiik külla. Ikka selleks, et tõsist asja naerul suuga teha. Ta üldse ei salga, et ootab külla usinaid näppe, kes aitaksid tal ära tuunida 3 kasti kohvipurke, sämppistega üle õmmelda vähemalt 4 villast pleedi, topsidesse meisterada hulgaliselt nõelapatju, õmmelda 12 kingikotti ning palju muudki lõigata, kleepida, punuda...

Laupäeval ta ootab oma butiigis . Tuldagu, oldagu, tehtagu, NAERDAGU. Pidulaud ja piduase on. Piduauto stardib laupäeva hommikul pealinnast ja tuleb tagasi pealinna siis, kui õige aeg on. Piduautosse mahub mõni ühik rahvast. Oodatud on ka muude paikkondade esindajad.

Viimase-hetke-kutsuja
Polkovnik oma parimais aastais

» Polkovnik posted @ 12:27 - Link - kommentaarid (20)
Aja jälg veebis
Polkovniku portree

Vanus: 31
Pesapaik: Tallinn, sageli ka Pärnu
Tähtkuju: Neitsi
Meeldib...
...
... tume šokolaad
... siirad, hoolivad ja vastutustundlikud inimesed ja nende teod
... mõtestatud entusiasm
... kududa, tikkida, heegeldada, õmmelda, joonistada
... punavein ja tükk juustu
Lingid
Ühiselt
Teeme piparkoogimaja 2008
Arhiiv
Üht-teist

Head raamatud:
Emil Zola "Daamide õnn"
...

Head filmid:
"Šokolaad"
"Toscana päiekse all"
"Ristumine peateega"
...

Hea kuulamine:
Vikerraadio
....

Külastusi

158409