Käsitöökas emaHeleni käsitööpäevik

785521 külalist
minust

noorus: parimas eas
asukoht: Pärnumaa pisikeses linnas
e-post:helkar444@gmail.com


meeldib

Image and video hosting by TinyPic

Hea seltskond. Ausad inimesed. Kõik, mis rõõmsaks teeb.
Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

ei meeldi
Kõik, mis meele pahaks teeb.
huvitavad kohad

Helmehaldjas
Karnaluks
Isetegija
Heegeldatud lumehelbed.
kingikoti voltimine
silikon-tehnika
Marmelaad
Empsi tehtud :)
1nipi
munter

nii ta ütles
Ma olen see kelleks te mind peate. Ma ei ole täna see, kes ma olen homme. Ka teie ei ole homme see, kes te olete täna. Aga praegu, kui soovite, olen....
arhiiv
Ettevõtmised

Koos teistega

muud


free counters

Käsitöökas ema
Lummatud käsitöö ilust
23 Mai 2011
See vahetusprojekt on minu laste jaoks lõppenud.(minu jaoks mitte) Kõigil on pakid käes ja rõõmsad. Ka minu poolt on kõik pakid saadetud ja koodi järgi kontrollides ka väljastatud. Mul ei ole olnud enne sellist vahetusprojekti, kus ma oma mõtteid ja ideid nii palju, lausa kardinaalselt, olen muutnud. Lõpuks valmisid kahele neiule kaks patja. Et oma ebaoriginaalset ideed pisutki elavdada, õmblesin padjakatted atlassiidist. Loodan, et noortele neidudele meeldivad.
Pakk Evemari 15 a tütrele. Lemmikvärvideks - punane, must, helesinine. Padja sisse said must ja helesinine kangas. Kuna Lindaks tegeleb pärlitööga, siis teadsin kohe algusest, et panen pakki ka pärleid. Kuna ise eriti pärleid ei tunne, siis loodan, et nendest pärlitest Linda midagi ehk teha saab. Punaseid pärleid panin kaks pakki - ühed tumepunased, teised erksamad punased. 1 paki musti ja 1 paki siniseid. Ja pisut magusat ka.

Teine pakk läks Janne35 13 a tütrele. Tema lemmikvärvideks olid must+lilla+roosa. Lillaga tekkis raskusi ja padi sai must-roosa. Et pakki midagi lillat saada, lisasin lilla küünelaki, lilla sädeluspulbri ja lilla-valged kõrvarõngad. Need olid küll kõik poest ostetud. Lisaks ka karbike magusat.
Selle nädala plokk - Dresdeni ratas.

Helen kirjutas@14:39 - Link - kommentaarid (7)785521 külalist