Käsitöökas emaHeleni käsitööpäevik

744919 külalist
minust

noorus: parimas eas
asukoht: Pärnumaa pisikeses linnas
e-post:helkar444@gmail.com


meeldib

Image and video hosting by TinyPic

Hea seltskond. Ausad inimesed. Kõik, mis rõõmsaks teeb.
Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

ei meeldi
Kõik, mis meele pahaks teeb.
huvitavad kohad

Helmehaldjas
Karnaluks
Isetegija
Heegeldatud lumehelbed.
kingikoti voltimine
silikon-tehnika
Marmelaad
Empsi tehtud :)
1nipi
munter

nii ta ütles
Ma olen see kelleks te mind peate. Ma ei ole täna see, kes ma olen homme. Ka teie ei ole homme see, kes te olete täna. Aga praegu, kui soovite, olen....
arhiiv
Ettevõtmised

Koos teistega

muud


free counters

Käsitöökas ema
Lummatud käsitöö ilust
20 Detsember 2010
Konkurss Kõige kaunim Jõuluehe 2010!
Täna hommikul sain teada, et minu tehtud Härmas Jõulukroon sai hinnatud kõige kõrgemalt ja saavutas selles konkursis siis esikoha. Kuigi järgnevad konkurendid olid väga tihedalt kannul. Igatahes tänan kõiki, kes sellele "teosele" oma positiivse hääle andsid.

Nüüd pisut lähemalt. Kroon on siis valmistatud joogikõrtest, mille ümber kudusin toru. Kahe vardaga (nr:4) ja neli silma vardal. Lõngaks kasutasin karvastatud pinnaga dekoratiivlõnga Cleopatra firmalt Austerman. Tegemise alguses puutusin ka kokku probleemiga, et meie kaubandusvõrgust ei ole leida valgeid joogikõrsi. Kindlasti kuskil on nad olemas, aga mina ei leidnud. Kasutasin siis triibulisi joogikõrsi. Kroon on üles ehitatud 15 cm, 10 cm ja 5 cm kõrrepikkusega ornamentidest. Heegelniidi läbi kõrte tõmbamiseks kasutasin pikka heegelnõela.

Kuna konkursitingimused nägid ette, et midagi otse poest külge riputada ei tohi, kaunistasin poest ostetud jõulumunad glitterliimiga. Alguses proovisin heegeldatud lumehelgeid, kuidagi rasked jäid. Siis väljalõigatud lumetähekesi, ei olnud ilus. Need poest ostetud sobisid minu arvates kõige paremini.


Ilusat jätkuvat jõulukuud!

Helen kirjutas@09:22 - Link - kommentaarid (18)744919 külalist