Käsitöökas emaHeleni käsitööpäevik

785031 külalist
minust

noorus: parimas eas
asukoht: Pärnumaa pisikeses linnas
e-post:helkar444@gmail.com


meeldib

Image and video hosting by TinyPic

Hea seltskond. Ausad inimesed. Kõik, mis rõõmsaks teeb.
Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf

ei meeldi
Kõik, mis meele pahaks teeb.
huvitavad kohad

Helmehaldjas
Karnaluks
Isetegija
Heegeldatud lumehelbed.
kingikoti voltimine
silikon-tehnika
Marmelaad
Empsi tehtud :)
1nipi
munter

nii ta ütles
Ma olen see kelleks te mind peate. Ma ei ole täna see, kes ma olen homme. Ka teie ei ole homme see, kes te olete täna. Aga praegu, kui soovite, olen....
arhiiv
Ettevõtmised

Koos teistega

muud


free counters

Käsitöökas ema
Lummatud käsitöö ilust
20 Mai 2013
Mina ootan kevadel kõige rohkem lilli ja kuigi hetkel tundub, et ilm juba suvine on, siis need kevade esimeste lillede lõhn, see on see, mille nimel kevadet oodata. See korv ei ole täis mitte peenralt murtud lilli, vaid lilleistikuid, mida peenrasse istutama minnakse. 


Päris hulga aega otsisin kevadlilledega kangast, aga kuna meil ei olnud määratud kohtuda, siis õmblesin ikkagi roosilisest kangast.
Idee jäi meelde siit lehelt. Täpsemalt enam ei uurinud ja õmblesin nii, nagu hetkel tundus hea olema.  Seina peale riputamise asjandused on veel õmblemata, aga kuna koostegemine kohe-kohe läbi saab ja vahepeal äike endast märku andis, siis lülitasin masina välja ja nüüd enam ei viitsi...., aga ega nad õmblemata jää. Mõned sipelgad ronisid ka pildi peale.
Pildialbumis
Helen kirjutas@17:46 - Link - kommentaarid (9)

08 Mai 2013

Seelik õmmeldud selle lõike järgi siit lehelt. Materjalideks on kangad minevikust, aitäh Avele nende eest.
Endale õmblesin.
Helen kirjutas@12:48 - Link - kommentaarid (11)

01 Mai 2013
...ühe kemmergu lugu.....
Mina nimetan seda kohta lihtsalt - maal. Mida soojemaks ilmad lähevad, seda rohkem on sinna asja. Maal on meil põllulapp ja kasvuhooned, õunaaed ja mõned lillepeenrad, kanad ja lambad, ning aega. Aega ei kulu arvutis istumisele, moblalevi on küll olemas, aga kui keegi helistab, siis vastus: olen maal..., tähendab seda, et ma ei tule kuhugi ja ei oota kedagi, siin on see aeg, mis ei hooli sinu, rabelava inimese, tahtmistest ja soovides, vaid liigub omasoodu. Loomulikult on sellises kohas ka koht, kus kuningaski jala käib. See on lihtne, aida taha ehitatud laudadest putka moodi objekt, aga oma eesmärki - pakkuda inimesele enese kergendamist - on ta auga juba aastaid täitnud.

Selleks, et oleks kindel teadmine, et sinna sisenedes ei teki olukorda, kus wc paberit ei ole, õmblesin wc-paberi hoidiku.

Töö käigust sai tehtud ka üks pilt. Kaks riba, 15x74 cm ja 12,5x123 cm. Rulli jaoks arvestasin 30 cm. Materjalid on taaskasutuses. Kaunis mustriline riba oli üks pikk linik.

Kaunist kevadet! Ma loodan, et varsti kaovad ka öökülmad, mul tomatid ja paprikad juba õitsevad.... aga toas
Helen kirjutas@17:14 - Link - kommentaarid (12)785031 külalist