Kadritalu looming
Kadritalu looming

Armastan igasugust käsitööd, kudumine, heegeldamine, õmblemine, Fimo, portselanile joonistamine ja ka vennalastega koos meisterdamine on mõnus!


08 Mai 2010

Hiiglase käekott!
Tegelikult taaskasutatud nahk diivani padjad. Hea suur diivan oli aga läks katki, koorisin naha pealt, muist läks sussidele aga palju jäi üle. Tegin koti, millest hiljem saab jälle susse teha. See naha õmblemine oli raske, 3 masina nõela ja paar verist sõrme hiljem sai ikka valmis. Aga lähedalt ma pilti ei näita
Kadritalu 19:51 - Link - kommentaarid (3)

30 Märts 2008Päevavalgel on värvid palju ilusamad.
Kadritalu 11:51 - Link - kommentaarid (3)

29 Märts 2008


Oi küll võttis kaua aega, aga siin ta on kootud lapitekk, enne pesu on suurus 110x145, eks ma venitan ta pikemaks. 30 ruutu kootud ja siis kokku heegeldatud. Hästi soe on ka veel, viimase heegeldamise ajal olin ise teki all ja päris palav hakkas. Ja veel üks hea asi, sain lahti väikestest lõngakeradest! Tõeline kevad suur puhastus -lõngakorvis! Pilt on küll pime aga sain ta 5 minutit tagasi valmis ja õhtu juba käes.
Kadritalu 18:05 - Link - kommentaarid

21 Veebruar 2008Jõuludeks heegeldasin mõned sussid. Olen sellises eas, millal kõikidel sõbrannadel on väikesed lapsed. Pildil näeb küll välja nagu kolm päkapikku oleks jätnud oma sussid ritta!
Kadritalu 17:50 - Link - kommentaarid (1)

Minule meeldivad väga dogid, isegi nii väga, et pidin ühe pildile panema. Tegelikult meeldivad minule kõik loomad ja kui väike olin siis tõin koju kaasa kassi ja paar koera.
Kadritalu 17:43 - Link - kommentaarid

Kadritalu 17:30 - Link - kommentaarid