Ladysoft´i kodukas
Ladysoft´i kodukas
Oleks rohkem aega - EksOle...Ideed ei lõppe vist iial, näpud ei jõua mõttele järgi...järeldus: näpud on aeglased ja mõte kiire või ehk mõtleb liiga palju :D
03 Mai 2010
MUST OONÜKS KÕRVARÕNGASTES

Lihvitud poolvääriskivi MUST OONÜKS on sobitatud kõrvarõngasteks.
ümaramad (alumised) - kivi: 1,5 x 1 cm ja üldpikkus koos konksuga 3,3 cm
lapikud (ülemised) - kivi: 1,5 x 1,5 cm ja üldpikkus koos konksuga 3,3 cm

OONÜKS on must ahhaat, tihti viirutatud valgete joontega. Sagedasemad leiukohad asuvad Indias, Madagaskaril, Mehhikos ja Argentiinas.

OONÜKS soodustab vereringet ja parandab kuulmist. Tugevdab jalgu, küüsi, nahka ja juuk­seid, aitab juuste väljalangemise puhul. Soodne ka südame-, neeru-, põrna- ja närvitalitluse­le. Vähendab apaatiat ja ülitundlikkust ilmamuutuste suhtes. Kiirendab operatsioonijärgset taastumist, hoides eemale võimalikud tüsistused. Leevendab kõrva­valusid. Asetatuna päikesepõimiku piirkonda, kosutab ta kõhunääret. Energiat koon­dav kivi, mis aitab haigustest üle saada. Võitlevate, enesekindlate isiksuste kivi, mis aitab oma eesmärkidele kindlaksjäämisel koondada sisemist energiat, andes jõudu ja tugevust. Pakub kaitset ja kindlust rõhu­miste ja negatiivsete mõjutuste korral, tasakaalustades nii keha kui vaimu. OONÜKS kõrvaldab melanhoolia, annab jõudu ja aitab karmavõlgade puhul.

OONÜKS on Marsi, Merkuuri ja Veenuse mõju all. Kõige soodsam Neitsile, kuid sobiv ka Amburile, Kaljukitsele, Veevelajale ja Sõnnile. Ägeda kõrvavalu korral võib lihvitud OONÜKSI leevenduseks haige kõrva peale asetada.

Kasutamine ja hooldus: OONÜKSIT tuleks kord nädalas voolava vee all puhastada, soovitatakse ka korra kuus matta kivi üheks ööks mulda – lillepotti näiteks – see peaks talle tema ilu tagasi andma.
Ladysoft posted @ 17:12 - Link - kommentaarid (1)
201262 visitors