Ladysoft´i kodukas
Ladysoft´i kodukas
Oleks rohkem aega - EksOle...Ideed ei lõppe vist iial, näpud ei jõua mõttele järgi...järeldus: näpud on aeglased ja mõte kiire või ehk mõtleb liiga palju :D
29 Juuni 2010
Väike saba järgi eelmisele postitusele...

Jäi tutvustamata...
Lisa vasasematele müntidest ehetele on komplekt USA mündi ehteid...Ladysoft posted @ 16:43 - Link - kommentaarid
28 Juuni 2010
Kõrvarõngaid...

Täna tuleb tavalisest veidi pikem postitus.

Varasemalt on valminud Sloveenia müntidest kõrvarõngad... Nüüd on neile lisandunud ka kaelaehe.
Fotod on tehtud üks ühelt poolt ja teine teiselt poolt - kanda sobib mõlemat pidi ning saab vastavalt meeleolule valida meeldivama poole..Peagi tulemas ehted Venemaa ja Türgi metallrahast. Ettevalmistused juba tehtud...


Dekoratiivsest klaasist kõrvarõngad
Roosast kvartsist kõrvarõngad.

Roosa kvartsi kohta on saadaval tõesti palju informatsiooni.
Roosat värvi kvarts, mille värviandvaks osaks on mangaan. Peamised leiukohad asuvad Austrias, Madagaskaril, Brasiilias ja Ameerika Ühendriikides.
Täiskasvanu, kes ei ole lapsena saanud kogeda armastust ja turvalisust, ei oska ehk seda ka oma lapsele anda. Lapsel, kes elab keeldude ja käskude maailmas ilma läheduse ja soojuse tundeta ja armastuseta, on raske õppida ka ise armastama. Roosakvarts parandab südamehaavu ja on südamekeskuse kaudu ühenduses universaalse armastusega - armastusega kõige vastu, mis meid ümbritseb - kivide, taimede, loomade, inimeste ja kõrgemate jõudude vastu.
Roosakvartsil on tervistav mõju südamele, vereringele (vereringehäired, veresoonte ahenemised), verehaigustele ja leukeemiale. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, hoides ära nende haigestumise. Aitab viljatuse puhul, kiirendab haavade armistumist (parim koos hematiidiga) ja valutavate luude paranemist. Leevendab depressiooni, unetust ja kosutab parasümpaatilist närvisüsteemi. Kaitseb erinevate kiirguste eest (maakiirgus, veesooned, elektromagnetilised väljad jms.).
Roosakvarts vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Kujundab tundemaailma pehmemaks, õrnemaks ja avatumaks. Vaigistab meeleolude kõikumisi ja ergutab kunstimõistmist. Võib ka väga kalgistunud inimesi suunata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Roosakvarts õpetab ümbrust mõjutama pehmuse ja armastusega. Vähendab koduigatsust, eriti väikestel lastel. “Kunstnike kivina” elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Astroloogiliselt sobivaim Sõnnile ja Kaaludele. Roosakvarts kanaliseerib Veenuse ja Neptuuni õrnu võnkeid.

Tshakrad: Südametshakra. Mitmesugused kiirgused (veesooned, magnetväljad jne.) võivad olla unetuse, rahutu või halva une põhjustajateks. Nende toimete neutraliseerimiseks soovitatakse asetada voodist 60–80 cm kaugusele põrandale üks umbes rusikasuurune Roosakvartsi töötlemata kivi, mille tulemusena unehäired peaksid lõppema. Veel tugevama toimega on Roosakvarts koos musta turmaliiniga, mis peaks neutraliseerima ka arvuti-, teleriekraani jms. kiirgused.

Kasutamine ja hooldus: Nii kiirguse kogujana kui ehetena tuleks roosakvartsi kord nädalas voolava vee all maha laadida ja siis 3–4 tunniks päikese kätte taastuma asetada. Juhul, kui roosakvarts tuhmuma hakkab, on soovitav ta mulda matta. Sealt saab ta oma jõu tagasi ning muutub uuesti tumeroosaks


Helesinisest kvartsist kõrvarõngad

Sinine kvarts on kivi, millega saab parandada enese organisaatorlikke võimeid ja enesedistsipliini. Vastab kurgutšakrale ja parandadab suhtlemist madalamate tšakrade (füüsilise) ja kõrgemate tšakrade (vaimne) vahel. Sinine kvarts vabastab hirmust ja toob julgust meie ellu. Samuti edendadab loovust ja väljendusvabadust.
Emotsionaalselt vähendab sinine kvarts oluliselt tasakaalutu meele ja korralageduse probleeme, ning toob vaimset selgust. Vähendab depressiooni ja asendab selle rahu ja õnnetundega. Samuti võib aidata vähendada pahatahtlikku jonnakust. Sinine kvarts aitab vähendada emotsionaalset pinget.
Sinine kvarts edendab vaimset arengut ja kontakti vaimsete juhendajate ning inglitega. Samuti aitab inimesel väljendada oma vaimseid mõtteid ja unistusi. Sinine kvarts tugevndab rahulikku meelt jaaitab mediteerida.
Füüsiliseltvõib sinine kvarts aidata jahutada keha. Mõjub hästi kurgule, kilpnäärmele ja kõrvalkilpnäärmele. Aitab võõrutusravil, hüperaktiivsuse korral ja põrnahädade puhul.


Opaalist kõrvarõngad

Hingematvalt kaunid vikerkaarevärvid tõstavad opaali kuningate kiviks. Tema töiuslikkuseni pürgivad võnked ei sobi sugugi kõigile. Opaal võib olla õnne või õnnetuse kivi.
Tema võim tugevdab isiku enda energiaid. Heal, õiglasel ja oma rahvast armastaval valitsejal kasvatab opal headust, mõlemapoolset usaldust ja kokkukuuluvuse tunnet. Ta mõjutab rahva kasvu ja jõukust.
Ebaausa, ebaõiglase ja kõrgi valitseja käes võib opal teha rahva mässuliseks, viia vägivaldsetele kaitsepositsioonidele ja plaanitsema võimuvahetust.
Opaali ei tohiks kasutada kunagi nalja pärast, kuna ta võib juhtida kergemeelsetesse seiklustesse, millel võivad olla hävitavad tagajärjed. Isekalt kasutatuna võib ta tuua kerget raha ja siis see mitmekordsena ära viia.
Kui üritad endale opaali abil midagi saada, pead olema absoluutselt au soma pürgimustes, alles siis võib see mida soovisid, jääda sinu juurde.

Vett sisaldav ränidioksiid. Läbipaistvast läbipaistmatuni. Valge, hall, sinine, roheline, oranzh ja must.

Mõju psüühikale: Muutlik ja tujukas kivi. Ta peegeldab tundeolemuse liikuvust ning ootamatut kõikumist. Opaaal suurendab dramaatilisust, ta innustab tundeid väljendama ja sobib näitlejatele ning teistele esinevatele kunstnikele, kuid unistajad ja poeedid seda kivi kanda ei tohiks, sest ta võib neis tekitada isiksuse lõhenemist. Ta aitab kaotada piire oleviku ja mineviku vahel ning tõsta teadvuseni eelmisi kehas¬tusi. Opaal toob esile sügavad sisetunded ja samal ka ajal vabastab hirmust nende avaldumise ees. Selle kivi pidev kandja peab hoolitsema oma mõtete ja tunnete puhtuse eest, sest opaal võimendab inimeses nii negatiivset kui posi¬tiivset. Masendunult või kurvas meeleolus on targem jätta opaal ootama paremaid aegu.

Opaali liigitatakse kolmeks: tuli opaal, must opaal ja valge opaal
Siin on kasutatud valget opaali: sümboliseerib mõtete puhtust, sõnade ausust ja tegude tõsidust. Opaal tugevdab just seda, mida parasjagu tunned. Valge opaal kannab endaga kaasas tõde ja ustavust. Ta võib omanikule paljastada oma teadmised mineviku ja tuleviku sündmustest.

Astroloogiline sobivus: Kõige paremini sobib ta Vähile.

Kasutamine ja hooldus: Kuna OPAAL on petliku loomusega kivi, siis teda pidevalt kanda ei tasu. Kandes opaaliga sõrmust, soovitatakse teda päeva jooksul tõsta ühest sõrmest teise. Toob õnne maagidele ja isikutele, kes on saanud ta päranduseks.Täna avastasin ühe teksti interneti avarustest Tiibeti hõbeda kohta ehk pakub huvi... tutvu SIIT...

Endiselt Facebooki Ladysoft Craftsi fänne
Liituge, jagage ja kutsuge liituma Facebookis Ladysoft Crafts-ga
... jagan kingitusi ka kui teatud arv fänne täis saavad - lugege Ladysoft Crafts´st lähemalt
Ladysoft posted @ 13:57 - Link - kommentaarid (3)
21 Juuni 2010
Jagan Facebookis kingitusi

Panin välja väikesed kingitused...
Hetkel on Facebooki Ladysoft Craftsil vaid 42 fänni

Liituge, jagage ja kutsuge liituma Facebookis Ladysoft Crafts-ga
200 liikme täitumisel esimene auhind läheb loosi liikmete vahel
500 liikme täitumisel saab üks liige loosi tahtel valida kõrvarõngad

Ladysoft posted @ 10:08 - Link - kommentaarid (1)
11 Juuni 2010
Pakkimisest...

Jätkuks oma ühele karbi tegemisele...
Leidsin veel nii mõnegi pakkimise meetodi www.youtube.com....


Selle juures peab ilmselt selle algtulemuse ise välja mõtlema... idee on igal juhul lahe...


ja midagi piklikut...


...ja minu eelmise karbi versioon.
Mida kahjuks eelmisel korral ülesse ei leidnud, kui minult juhendit paluti.
Karbile eraldussisu
ja midagi meeleoluks ka - ega jõulud kaugel pole
... ja viimaks midagi oivalist paberist... ja seda vist pole ka mõtetki proovida


Siin kohal soovin edastada hoiatuse...
www.youtube.com ON VÄGA OHTLIK AJA RAISKAJA ÜHELE ISETEGIJALE - ETTEVAATUST ! ! !
Nagu näete jõudsin pakkimisest vot milleni...


Järgmine postitus juba enese näputööd, mis hetkel osa valmimisel ja osa pildistamata
Ladysoft posted @ 10:29 - Link - kommentaarid (3)
05 Juuni 2010
Pluus ja ports ehteid...

On valmis saanud üks pluus, mis on veel demonstreerimata...
... siidist...

Valmis sai - uhh...
Esimene proov müntidest ehted.
Need on tehtud Sloveenia endisest metallrahast - nüüd on neil juba euro...
Ega raha metall pole mingi niisama metall. Tegemise käigus murdsin lausa ühe puuri, et saada augud müntidele sisse. Esialgselt soovisin teha mõned pikemad read, kuid kuna jäid veidi rasked, siis tuli need siiski lahutada ja teha eraldi kõrvarõngad. Mõned said veidi Swarovski kristalli või pärli juurde.
Kindlasti tuleb veel sellele seeriale lisa - uued mündid on juba valmis puhastatud ja ootel...

Siin kohal palun aga abi, et äkki keegi on informeeritum...
Sloveenia mitte kehtivalt metallrahalt avastasin pääsukese, on saanud üleal pool ka kõrvarõngasteks.
Mil moel on pääsuke Sloveenlastega seotud?


Siin kohal leidsin interneti avarustest ühe ehete tootja, kes valmistab oma ehted müntide ainetel - võttis lausa ahetama....
... ja Eesti omad on ka lausa olemas - ise asuvad Floridas...
Lehekülg on google translatega tõlkes (juhuks et kõik ikka mõistaks), see tõttu on see eesti keel kummaline - UURI SIITSoovisin teha midagi lihtsat.

Nii saigi tehtud klassikat - lihtne, kaunis ja samas luksuslik...
... ja veel midagi lihtsat ja lapsemeelset...
Lapsemeelsus on üks asju mille me kipume minetama, ise lapseohtu olles ja täiskasvanuks püüdes saada. Tegelikuses on see vahel edasi viiv jõud, kui suuta uskuda sinisilmselt, et maailm on lahti sinu ees. Päriselt, nii see ongi ju!
Kahjuks muserdavad meid elu tagasilöögid sageli nii võrd, et unustame selle lihtsa tõe - uskuda iseenesesse ja rühkida oma eesmärkide suunas ning muutume halliks murelikuks rahvamassiks.

Selleks, et see ei saaks juhtuda - tuletan endalegi aeg ajalt meelde, et lapselikus on ikka kasulik asi... et ka teised ei unustaks oma unistusi ja nende poole püüdlemist, siis on need kõrvarõngad just neile... kel veel on usku ja lootust ja ka neile kelle meeleolu need parandaks, ning aitaks vähemalt naeratuse tuua näole ning meele rõõmsaks muuta, sest see on ka hea abimees meie headele ettevõtmistele...


Ladysoft posted @ 20:30 - Link - kommentaarid (2)
201262 visitors