Ladysoft´i kodukas
Ladysoft´i kodukas
Oleks rohkem aega - EksOle...Ideed ei lõppe vist iial, näpud ei jõua mõttele järgi...järeldus: näpud on aeglased ja mõte kiire või ehk mõtleb liiga palju :D
24 Juuli 2010
Uh - arvuti puududs on ikka jube puudus, eriti kui tuleb hiljem kõike järgi tegema hakata...

Pikka juttu ei lurista vaid panen pildid silmitsemiseks valmis saanud asjadest


Ühe neiu soovil tehtud kõrvarõngad ja sõrmus.
Kasutatud on türkiisi ja klaashelmeid ning Soome hõbedat 925 prooviga.
Tänaseks on need ka üle antud.

TÜRKIISIST LÄHEMALT. Türkiis kujutab endast taevassinist või sinakasrohelist vaske sisaldavat alumiiniumfos­faati.
Peamised leiukohad asuvad Mehhikos, Arizonas, Nevadas, Hiinas ja Tiibetis.
SININE TÜRKIIS aitab maksa ja sisenõristusnäärmete talitluse puudulikkuse korral. Tugev­dab südant ja silmi, leevendab silmahaigusi, tugevdab vereringet, vaigistab kõripõle­tikke, kop­su- ja hingamisteede haigusi. Kasutatakse kõigi kõhnumist põhjustavate haiguste korral. Ka hapnikuvaeguse, veremürgituse ja stressi korral on türkiis oma rõõmsa kiirgusega head­tegev. Aitab paraneda viirus-, nakkus- ja põletikulistest hai­gustest. Muutnuna värvi või isegi mõranenuna, on ta oma jõu kandja/kasutaja tarvis täielikult ära kulutanud. Selline väljakur­natud kivi tuleks emakesele Maale kohemaid tagasi anda. Türkiisi on kõikjal peetud kaitsvaks ja õnne toovaks kiviks. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohu, õnnetuste, vägivalla ja haiguste eest. Türkiisi kohta arvati juba ammu, et ta hoiab hobust ja ratsanikku kukkumise eest, kuid see kaitsevõime kehtib ka teiste reisimisviiside kohta. Türkiis on lennuekipaazhide talisman. Temas sulavad üksteisesse taeva ja mere värvid ning ta sümboliseerib lõpmatust ja inimese ühinemist kõiksusega. Meelele toimib kivi piiride laiendajana. Ta aitab end sõnades pare­mini väljendada ning avab loovuse kanaleid.
Mõtluse harrastajatel aitab ta kuulda meele sisemist vaikust ning avab värava sisemise tarkuse allika juurde.
Kivi energia on naiselik ning suurendab helluse ja armastamise võimet. Ta aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ja suurendab kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Ta muudab kurvameelsed jälle rõõmsaks, annab jõudu keerulist olukorda kergemaks muuta. Ta innustab reisima ja uusi sõprussuhteid looma.
Türkiis tunneb ennast hästi kuldraamistuses ja teda usutakse toovat õnne, armastust ja edu.
Sobivaim Veevalajale, indiaani traditsioonis ka Kaladele. Kuid kanda võivad teda ka kõikide teiste tähemärkide esindajad.

Meie pere neljajalgne kutsa Hugo Boss Tormilind sai eputamiseks edeva rihma


Ja kuna issu oli kuhugile korralikult oma suised mütsid ära sättinud, siis sai kiirkorras uue peakatte
Ladysoft posted @ 17:26 - Link - kommentaarid
201262 visitors