!kaari2ikud!
kaari2ikud
tahtmine on taevalik, <br />saamine(tegemine) iseasi
.: minust :.
Age: üle kolmekümne....:)
Location: Tallinna ja Haapsalu vahe
Zodiac Sign: Lõvi
.: meeldib :.
Piima-riisisupp hapukoorega
.: ei meeldi :.
kui päike ei paista
.: võtan osa :.
.: lingid:.
Wire Wrapped Beads
Link How To Make a Wrapped Loop
Link Beading Techniques
Link Free Beginner's Instructions
heegeldatud sussid HÕBEVALGElt
muraka meisterdusi
Kuldne Trio
elupuu
Edevuse Laat
Lucy ehted
Lucy
suvekübar
sirtsuk
suvemüts
HÕBEVALGE
HELIIVIKA PUSIMISED-pärliõpetused
TŠAIKA JUHEND
passega kampsid
magusad lusikad
KatiLooma kodu
õmbluse õpetused
kootud barett
kootud lumehelbe barett
hellou kitty
liblika kindad
Tipsi tehtud kampsik
tordisektori karp
ristikheinalehea karp
karbid1
karbid2
karbid3
karbid4
heegeldatud lilli
heegeldatud lillekujulisi motiive
pärlitest täekesed


.: viimased postitused :.
Viimased postitused
September 2008

.: Currently :.

loen:
....nüüd vähe. Kunagised lemmikud R.Kaugver ning J. Tuulik, eluaegsed lemmikud Mihhail Zoštšenko "Maga kiiremini" ja "Väikevend ja Karsson katuselt"

film:
Veini maja

kuulan:


.: külastajaid :.
free counters

093597

26 September 2008
Tänase päeva võib jälle kordaläinuks lugeda. Hommikul jalutasin lastega postkontori poole ja parem peopesa hirmsasti sügeles. Mõtlesin, et teen sides kohe proovi, et kas tuleb sisse või läheb välja. Võib öelda, et nii ja naa. Loteriiga sain 10.- mille järgmise pileti peal kohe kaotasin. Edasi jalutasime kohalikule turule (meil siin pea iga reede nn. turg). Sealt õnnestus mul 25.- eest kaltsukaupmehelt kaasa saada villase angoorasegune lühike kampsik, mille kaelus ja hõlma ääred olid tikitd pärlitegaja minul miljon mõtet peas keerlemas seoses kampsiga.
Õhtul kui abikaasa oli töölt tulnud nõudsin, et mind viidaks suurde poodi ehk siis Laagri Maximarketisse. Külmikus vilises tuul ja no maxist saab ka ehk mõne lõngakera soetatud. Saingi muu kraami hulgas ostetud ka vajalikud puuvillased lõngad ja suundusime kassasse. Seniks kuni mees kaupu kassa lindile ladus oli mul üks pea pööre ja pilk raamaturiiulis ja mis ma seal näen- viltimine . No kus ma siis sain. Astusin 5-6 sammu riiuli poole haarasin raamatu, vist isegi korraks avasin ja kähku tagasi koos raamatuga kassasse. See oli nagu saatuse sõrm mis mind pead pöörama pani. Alati ma ei külasta maxis olevat raamaturiiulit. Esimest korda sain natuke lähemalt vaadata autos (pime oli juba ). Ma olen ülimalt rahul oma ostuga. Ealeski ei osta ma raamatuid välk ja pauk, aga seekord küll. Ja juba teine miljon mõtet keerleb peas.
Veel sai oma blogi veidi parandatud tänu Muhvile ja Iutegija lubas saata mulle kampsi õpetuse. Nii et tänane päev igati korda läinud.
kaari2 posted @ 20:06 - Link - kommentaarid (3)