!kaari2ikud!
kaari2ikud
tahtmine on taevalik, <br />saamine(tegemine) iseasi
.: minust :.
Age: üle kolmekümne....:)
Location: Tallinna ja Haapsalu vahe
Zodiac Sign: Lõvi
.: meeldib :.
Piima-riisisupp hapukoorega
.: ei meeldi :.
kui päike ei paista
.: võtan osa :.
.: lingid:.
Wire Wrapped Beads
Link How To Make a Wrapped Loop
Link Beading Techniques
Link Free Beginner's Instructions
heegeldatud sussid HÕBEVALGElt
muraka meisterdusi
Kuldne Trio
elupuu
Edevuse Laat
Lucy ehted
Lucy
suvekübar
sirtsuk
suvemüts
HÕBEVALGE
HELIIVIKA PUSIMISED-pärliõpetused
TŠAIKA JUHEND
passega kampsid
magusad lusikad
KatiLooma kodu
õmbluse õpetused
kootud barett
kootud lumehelbe barett
hellou kitty
liblika kindad
Tipsi tehtud kampsik
tordisektori karp
ristikheinalehea karp
karbid1
karbid2
karbid3
karbid4
heegeldatud lilli
heegeldatud lillekujulisi motiive
pärlitest täekesed


.: viimased postitused :.
Viimased postitused
Jaanuar 2012
September 2011
August 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Mai 2010
Aprill 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Mai 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008

.: Currently :.

loen:
....nüüd vähe. Kunagised lemmikud R.Kaugver ning J. Tuulik, eluaegsed lemmikud Mihhail Zoštšenko "Maga kiiremini" ja "Väikevend ja Karsson katuselt"

film:
Veini maja

kuulan:


.: külastajaid :.
free counters

099237

26 September 2008
Tänase päeva võib jälle kordaläinuks lugeda. Hommikul jalutasin lastega postkontori poole ja parem peopesa hirmsasti sügeles. Mõtlesin, et teen sides kohe proovi, et kas tuleb sisse või läheb välja. Võib öelda, et nii ja naa. Loteriiga sain 10.- mille järgmise pileti peal kohe kaotasin. Edasi jalutasime kohalikule turule (meil siin pea iga reede nn. turg). Sealt õnnestus mul 25.- eest kaltsukaupmehelt kaasa saada villase angoorasegune lühike kampsik, mille kaelus ja hõlma ääred olid tikitd pärlitegaja minul miljon mõtet peas keerlemas seoses kampsiga.
Õhtul kui abikaasa oli töölt tulnud nõudsin, et mind viidaks suurde poodi ehk siis Laagri Maximarketisse. Külmikus vilises tuul ja no maxist saab ka ehk mõne lõngakera soetatud. Saingi muu kraami hulgas ostetud ka vajalikud puuvillased lõngad ja suundusime kassasse. Seniks kuni mees kaupu kassa lindile ladus oli mul üks pea pööre ja pilk raamaturiiulis ja mis ma seal näen- viltimine . No kus ma siis sain. Astusin 5-6 sammu riiuli poole haarasin raamatu, vist isegi korraks avasin ja kähku tagasi koos raamatuga kassasse. See oli nagu saatuse sõrm mis mind pead pöörama pani. Alati ma ei külasta maxis olevat raamaturiiulit. Esimest korda sain natuke lähemalt vaadata autos (pime oli juba ). Ma olen ülimalt rahul oma ostuga. Ealeski ei osta ma raamatuid välk ja pauk, aga seekord küll. Ja juba teine miljon mõtet keerleb peas.
Veel sai oma blogi veidi parandatud tänu Muhvile ja Iutegija lubas saata mulle kampsi õpetuse. Nii et tänane päev igati korda läinud.
kaari2 posted @ 20:06 - Link - kommentaarid (3)

24 September 2008
Täna hommikupoole sai tehtud tirtsudele teksapliiatsid. Idee pärineb Koffikannu blogist. Tegelikult on need nende pükste sääred , millest ma tegin piigadele teksaseelikud ning paras oli need sääred pliiatsiteks õmmelda. Täiteks on padjatäide. Just sellise nime all ma ta Haapsalu kanga (see olla vist kunagi Kangakeldri nime kandnud) poest vanas trükikoja majas ostsin 35.- eest ja jagus kõik kahe pliiatsi sisse ära.

pean veel mainima, et pliiatseid pildistatud taadu ehk siis laste vanaisa või siis minu isa tehtud laual.See ka omamoodi isetegemine.
Väike pilt ka uutest käru katetest, sest vanad lagunesid lihtsalt ära ehk siis originaalid olid väga viletsast materjalist tehtud. Mõtlesin , et seljatoele võiks ka midagi tikkida, eks näis


Südamekampsi mustrit ei oska kuidagi blogisse üles panna nii, et see ka loetav ja arusaadav oleks. Kellel väga tahtmine seda saada, siis olen saatnud meilile.
kaari2 posted @ 19:02 - Link - kommentaarid (3)

18 September 2008
lubatud kampsid sain täna laste lõunauinaku ajal pildile

kootud "Helen" lõngast varrastega 3,5. Kulus seda kahele kampsile 11tokki. Ei raatsinud kohe villast osta ja tahtsin hirmsasti proovida sellise südame kudumist. Arvasin, et äkki tüdin enne ära ja siis oleks kallis lõng nurka seisma jäänud.Ennegi juhtunud nii. Lapsed kasvavad ju üsna kiiresti, et tobe ka kui sul poolik lastekampsun kuskil aasta pärast meenub. Ise olen oma tööga väga rahul, isegi 100% akrüülist päris kobedad tulid. Kampsid meie piigadele pisut suured,, aga pole hullu. Kampsid suurusele100-104, meie piigad veel alla meetri, kuigi ega see 1meeter enam kaugel ole. Muster ka väga vana.Kunagi sai töötatud Kaarli pst. lõngapoes (kui keegi veel mäletab seda) ja eks sai kopeeritud enesele tagavaraks selline südamemuster. Originaalil Vauva&Juniori Neule 1994 seal veel nurkades lehekesed lisaks kootud ning originaal kootud Nallest. Kampside ääred ettenähtud rulluvad.
Aga eile sai nokitsetud veel kahed kõrvakadning kahe päevaga valmisid ka tüdrukutele fliiskombed(ilmad läksid ju jube külmaks),
eest
tagant
Nagu seljatagant näha on need kombed tehtud Aphoteka naerata fliistekist.Teisel kombel logo tumedam, sest see sai lõigatud mütsilt.

seniks jälle Ahhoi
kaari2 posted @ 16:46 - Link - kommentaarid (16)

16 September 2008
Kõigepealt suur aitähh kes kes jagasid kogemusi päikeseprindi osas
Quote:
Päikese printi saab edukalt teha ka lambi all. St pole päikest vajagi
15 Sep 2008 - 22:12
Kommenteerib Savitaks

Lubatud ehted
Helmehaldjast pakki oodates tuli nokerdada midagi olemasolevatest -
pea aasta tagasi tellitd plastikhelmed, ju mul oli siis nende jaoks mingi idee

Ploomilillad(või pruunid, olenevalt valgusest) eelpainutatud traadil.Käevõru otsad lõpetamata kuna Moment liim küll neid eelpainutatud traadi otsikuid sinna kinni ei liiminud.Jätkan liimide katsetusi

samuti siin kee otsad liimi leidmise tõttu tegemata

edasi käeketidsellel pildil ka veel üks poolik käekett pärlikapslitest ja lõpuks üks lihtne pärlikapslitest


Pean muidugi vabandama piltide kvaliteedi pärast, aga egas mul siis päevavalgses neid pildistada lasta ning kogu mu käsitöö käibki nii öelda öösel . No muidugi väljaarvatud õmblemine.
Kampsisid seekord veel pildile ei saanud, aga kohe kohe.

Jäi veel lisamata, et kui keegi tunneb, et tahab mõnd ehet endale, siis võib privas ühendust võtta.


kaari2 posted @ 19:39 - Link - kommentaarid

15 September 2008
jessver, jälle kuu aega möödas.
Augusti lõpus said meie piigad kaheseks.Emme hooega kudus neile kampsuneid, päris õigeks ajaks valmis ei saanud aga ehk mõne päeva pärast saab pilti kahh tehtud. Tegelikult tahtsin kirjutada siia ühe toreda luuletuse, mille kirjutas minu parim ja eluaegne(alates6elukuust) sõbranna kaksikute sünnipäevaks:

Aastaid täis teil saamas kaks
pikkust ka on paras vaks;
baleriiniks sirgute,
kõigi rõõmuks virgute.

Piisab ainult piigast kahest,
et võiks hulluks minna vahest,
teie emme armas-kallis,
kellel juuksed varsti hallid.

Aga sellest ta ei hooli,
sest te varsti lähte kooli.
Siis on hoopis teised lood
ja ka emme on taas noor.

(Aivi.S.)

ja ehk kampsi piltidega tulevad ka ehete pildid.
Huvitav ,, kas päkese prindi jaoks peab olema "laus"päike ja kas läbi klaasi saab ka teha või ikka ainult väljas? Nimelt meil rõdul aknad ees.


kaari2 posted @ 19:38 - Link - kommentaarid (4)