Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
07 Veebruar 2009
KOLM ÜHES vol 1

See on üks ütlemata tore projekt. Ise olen veel ootusärevuses, aga minu tehtud purgike jõudis saajani juba mõni päev tagasi. Mina tegin paki Soer’ile. Ja tema värvisooviks oli türkiissinine ja lisandiks valge. Väga vahva ! Muuseas ma ise mõtlesin esimese pauguga, et soovin türkiissinist pakikest, aga siis muutsin meelt … Igatahes värv oli mulle igati sobiv ja seetõttu ideedega probleemi ei olnud. Kui sain nimekirja juba 8 asja, mida võiks teha, otsustasin, et rohkem ei mõtle … Mul nimelt halb komme nö ülemõelda, tulevad aina paremad ideed, mille valguses esimesed tunduvad juba suhteliselt kahvatud ja lõpuks on jube vähe aega ideede teostamiseks.
Võtsin aga kätte ja tegin vilti linnukese jaoks ja nõelapadja jaoks. Sellised nad saidki.Siis tegin prossi (põhiliselt heegeldatud erinevatest lõngadest ning pisut õhukest vilti lisatud ning klaashelmeid ka)
Ja kuna ma juba helmekarbi kallale läksin, otsustasin teha ka ühe käevõru eelpainutatud traadil (sobivat värvi klaashelmeid olen ma endale piisavalt tellinud).Ja olidki asjad valmis, mis seal ikka, tuleb purki panna. Nii naljakas kui see ei ole, purgi dekoreerimine oli paras peavalu. Ühele purgile liimisin laia pitsi peale – oli päris kenake, aga ma ei suutnud sinna sobivat kaant välja mõelda, siis dekoreerisin purki salvrätiku tehnikas – aga ma ei olnud selles eriti osav. Lõpuks otsustasin sellise klassikalise heegeldatud mütsikese teha (ja tundub, et mitte ainult mina ). Tegin siis valge mütsikese valmis ning siis hakkasin sinna igatsorti kaunistusi ja lillekesi tekitama, no mitte ükski ei sobinud mu arvates. Heegelkatsetustes sündis muu hulgas üks valge kellukas, millest tegin mobiiliripatsi. Ja mütsikese kaunistasin ristikheina motiiviga – loodetavasti toob see Soerile õnneSelline see purk sai (sisaldab ka kaarti ning silti – sildi kinnitasin purgi külge traadiga, mille küljes mõned türkiisi killud).

Ja kõiki asju koos saab näha Soer'i blogis
Dragonfly posted @ 20:05 - Link - kommentaarid (5)
222885 visitors