Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
03 Detsember 2007
Minu panus lapitekkidesse:Tegelikult tahan öelda, et see on minu esimene lapitekiprojekt. Kuna ma heegeldada suurt ei oska, siis olen siiani neist projektidest kõrvale hoidnud. Aga seekord tuli nii tore üleskutse ja kuna ma isiklikult olen äärmiselt tänulik neile inimestele selle foorumi olemasolu eest, siis otsustasin seekord osaleda.

Mõtlesin, et mis see siis ära ei ole – kolm lappi heegeldada – laenutasin sõbralt raamatu „200 heegeldatud ruutu” valisin ühe kena ruudu välja ja mis selgus – skeeme pole ja sõnalise kirjelduse järgi ma heegeldada ei osanud. Proovisin omaloomingut teha – aga kogemustest jäi vajaka – harutasin ... Surfasin siis netis ja meie raamatukogus ja leidsin mõned skeemid. Eriti meeldis mulle südame motiiv ja ma arvasin, et olen lõpporiginaalne. Lõpuks selgus, et neid südameid oli teinud nii mõnigi isetegija ja kohati samas/sarnases värvikombinatsioonis. Egas ma muidugi skeemegi ei osanud päris hästi lugeda – heegeldan üht kirjut lappi ja kuidagi jube lopergune tuleb – no tegin jah viis sammast ja siis järgmised viis saamast, aga et need viis tuleb ka kokku võtta – see selgus ikka hiljem, kui üsna vahva sats tekkis keskmise motiivi ümber – harutasin ja tegin uuesti. Aga valmis ma nad sain.

Tegin küll iga motiivi konkreetsetele isetegijatele mõeldes, kuid jätsin siiski Eriale vabad käed, et lapitekid lõppkokkuvõttes ühtlaselt ilusad tuleksid. Sest muidu oleks Ampsak saanud ilmselt puna-musta teki ja Kikukas-Masteriga eriti kirju-mirju – sest nii arvasin mina ja paljud teised, kes oma lapitegemist oma blogides nüüdseks kommenteerinud on. Piltide järgi olen kahe lapi asukoha ka tuvastanud ning loodan, et pilte tekkidest tuleb veel.

No nii, pikk jutt – s... jutt.
Aitäh teile veelkord Kikukas ja Master, Susa ja Nyy ning Ampsak (personaalsed pühendused on loodetavasti raamatutes olemas).
Ja erilised tänud Eriale, kes SUUTIS seda „sajalist kampa” ohjes hoida, lõnga tellida-osta-kerida-laiali saata, kirjutada-kirjutada-kirjutada, vastata küsimustele ja meelde tuletada ja tagasisidet anda ja kokkuheegeldamisi orgunnida. Ja minu kummardus Vikikesele, kes raamatud kaante vahele sai vist rekordiliselt lühikese ajaga.
Dragonfly posted @ 14:17 - Link - kommentaarid (7)
221875 visitors