Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
26 Veebruar 2008
Veebruar – punane kui armastus – tahaks öelda mõeldes värvispektrile. Kuid mul on veebruar – kui sünnipäevade kuu – eelmises postituses kirjutasin oma sünnipäevast, äsja tähistasime Eesti Vabariigi sünnipäeva ja täna on sünnipäev minu BLOGIL. Juba 2- aastane !!! Avastasin enda jaoks ISETEGIJA foorumi 2005. aasta hilissügisel, nagu selgus vaid natuke hiljem, kui see loodud oli ja 26. veebruaril 2006 tegin oma esimese blogipostituse.

Kui aasta lõpus tegid paljud kokkuvõtteid, et kui palju ja mida tehtud sai, siis nii mõnelgi lipsasid läbi lausa aukartust äratavad numbrid. Ma mõtlesin, et mul pole mõtet oma seitset asja kokku lugedagi. Aga ... võtsin siiski oma postitused ette ja tõmbasin ka kriipsukesi ja lisasin veel need oma tööde kordused, mida olen teinud tellimustena ja mida alati blogisse üles ei märkinud ja neid tükke tuli ikka pisut üle 50 asja. See oli mulle endalegi üllatuseks. Sest tegelikult minu eelmise aasta suursaavutus ei olnud seotud käsitööga – eelmine kevad lõpetasin oma väga pikale veninud ülikooliõpingud. Ja eks see röövis mult paraja portsu aega, mida oleks meeleldi kulutanud käsitööle. Mul käis nii:

Aga nii nagu see nende käsitööliste Murphi seadustega on, et mida vähem aega sul käsitöö jaoks on – seda rohkem on ideesid ja seda suurem soov on käsitööga tegeleda. Nüüd kus vaba aega on justkui rohkem – on ideed ja innustus (peaaegu) kadunud.

Aga mis seal ikka, kevad on tulemas, meel läheb rõõmsamaks ja küll see käsitöötuhin ka tagasi tuleb. Ma juba piilun projekte, kuhu parajasti registreerimine käib ja paar asja ootavad vaid lõppviimistlust – siis saan pilte ka näidata.
Dragonfly posted @ 13:02 - Link - kommentaarid (10)
10 Veebruar 2008
Tänan kõiki, kes foorumis ja privaatselt mulle sünnipäeva puhul õnne soovisid

Eile saime kokku üle tüki aja minu lapsepõlvesõpradega, klassikaaslastega, tunneme üksteist juba üle 30- aasta ja see vahva kamp üllatas mind sellise toreda, pisut nostalgilise hõnguga ja hiiglama suure roosikorviga, kus roose oli täpselt 39


Dragonfly posted @ 10:18 - Link - kommentaarid (12)
221875 visitors