Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
23 Veebruar 2007
Sibulaplix ajas seebi viltimise isu peale Ja siin on mu esimene katsetus, mummusid olen varemgi teinud :

Dragonfly posted @ 16:15 - Link - kommentaarid (1)
22 Veebruar 2007
VILLANE ...

teate seda tunnet, et astud käsitööpoodi ja näed niiiii ilusat värvi villa/heiet/lõnga, et kohe pead ostma, nii minagi olen ostnud ... Aga kuna kodused varud kasvavad tunduvalt kiiremini, kui neid kasutada jõuab, siis vahepeal ununeb ära, et mis juba olemas on ja mis puudu... Astusin esimese sammu varude korrastamisel, tegin ühe kaardi, kus on olemasoleva villavati näidised: tundub, et minu värvieelistused saab kergesti paika panna
Dragonfly posted @ 18:46 - Link - kommentaarid (3)
14 Veebruar 2007
Mõni hetk tagasi nägin oma blogi sellist numbrit : Oled külastaja nr 030000
Vahva ! ja mu blogi saab aastaseks 1,5 nädala pärast, esimene postitus on tehtud 26. veebruaril 2006.
Dragonfly posted @ 12:56 - Link - kommentaarid (2)
Heade mõtete kaart

Mina tegin kaardi Isabelile ja nagu ma äsja foorumis lugesin, on kaart kenasti kohale jõudnud. Ma kuidagi haarasin Isabeli postituste juures olevast lausest *Lihtsuses peitub ilu* kinni ja ei tahtnud nö ülepakkuda. Kuigi algselt üritasin ma sinna kaardile ka pärleid sokutada, aga see ei tundunud õige.


Ja selle hea mõtte valimine osutus ka raskeks Lõpuks peatusin üsna lühikesel ja lihtsal, kuigi esmalt tahtsin kirjutada alljärgneva tsitaadi, aga siis ma miskipärast hakkasin kahtlema, et kas see sõbrapäevaks liiga pessimistlik pole ...

Kulgegu maailm nii nagu soovib, arsti ja abilise, tuleviku ja uue alguse leiad sa ikka ja alati iseendas, oma viletsas, halvastikoheldud, paindlikus, hävimatus hinges ... Oma hinge on järginud suured pühakud ja jutlustajad, kangelased ja kannatajad, suured väejuhid ja vallutajad, võlurid ja kunstnikud, kõik, kelle tee algas argipäevas ja lõppes õndsas kõrguses. Miljonäri tee on teine, see lõpeb sanatooriumis.
/H.Hesse/
Dragonfly posted @ 12:11 - Link - kommentaarid
13 Veebruar 2007
Tahan veelkord tänada Vikikest, kes saatis mulle Heade mõtete kaardi projekti raames nii mõnusa paki, kirjutasin sellest foorumis ja nüüd näitan ka mainitud kaelakeed:
Picture 239

P.S mind nüüd piinavad süümekad, et ise tegin küllaltki tagasihoidliku kaardi ja ei taibanud mõnd pisikingitust kaasa panna ??:

Ja veel tahaks näidata poja tehtud hoiupõrsast, mulle hirmsasti meeldib, pilt küll ei anna kogu võlu edasi. Põrsas on tehtud nii: papptoru ümber on mässitud ajalehepaber, millest on modelleeritud põrsas ja värvitud akrüülvärvidega. Suu on ava, mille kaudu saab münte sisse panna.
Picture 230
Dragonfly posted @ 20:55 - Link - kommentaarid (7)
11 Veebruar 2007
Kas teate, mis see on ?Tegelikult on tegemist karbikesega, kus saab hoida ehteid või muid pisividinaid. Tegin selle Päkapiku projekti raames Verpinile:

Siin on õiged värvid:


Siin paistavad pisut jalad ka välja ning ülemisel pildil on karbike altvaates


Tehtud on mu lemmiktehnikas, kootud ja vanutatud
Dragonfly posted @ 14:55 - Link - kommentaarid (9)
Teen tasa vahepealse vaikimise ja postitan lausa mitu korda päevas

Tegelikult tahan jätta blogisse jälje ka vahetusprojektide raames tehtud asjadest. Eelmisel aastal osalesin Kotivahetuses vol. 2 ja tegin sellise koti Sibulaplixile:Lähedamalt enne ja pärast:

Dragonfly posted @ 12:49 - Link - kommentaarid (4)
Sussidest lähemalt: materjaliks villaheie (kahekordselt), kootud varrastega nr 5 ja vanutatud pesumasinas. Tegin nö tunde järgi, alustasin 32 silmaga, kudusin ca 38-39 rida ja siis hakkasin kahandama parempoolsetes ridades (1-ne kord kahandasin 8 silma, siis kudusin 2 silma kokku üle ühe (ehk *2 kokku, 1 parempidine*), siis 2-he kaupa kokku ja viimased 6-8 silma tõmbasin kokku. Kui käpikul üks külg lahti lõigata – siis tulebki selline „tükk“ välja
Siis murdsin pooleks („käpikuks“ nagu esimesel pildil) ja õmblesin alumise ääre kokku = s. o siis kand ja lahtise külje õmblesin ca 1/3 ulatuses kinni, et tekiks sussi pealmine kinnine osa ja jääks ka auk, kuhu jalg pista.
Heie oli küllaltki õhuke ja kude tuli liru (vaata teist pilti), suss mahtus vabalt mulle jalga (nr 38/39), peale vanutamist 50 kraadi juures tulid välja „pehmed ja karvased“ 4-aastasele parajad sussid (jala nr 26).

Lilled on nõelvilditud ja koos pärlitega susside külge õmmeldud.

Võtan hoogu ja tahan proovida ka sussimemme õpetuse järgi villavatist susse teha. Ja väga meeldisid mulle Mannu kootud rohelised sussid (need pandlaga).
Dragonfly posted @ 11:25 - Link - kommentaarid (1)
10 Veebruar 2007
Appikene, mu viimane postitus on tehtud 2. jaanuril

Esiteks tänan teid, kes te mind mu sünnipäeval meeles pidasite, üllatav ja meeldiv oli õnnitlusi saada ka priivatpostiga Hetty - oma salmiga panid lausa naelapea pihta - just praegu on tunne, et õnnest ja ka ajast on puudu ...

Käsitööst ka: kas kindad ? või hoopis sussid ?

P.S just täna piilusin pisut blogisid ja avastasin päris mitmeid susse - isetegijas on sussihooaeg !
Dragonfly posted @ 11:07 - Link - kommentaarid (17)
222044 visitors