Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
17 September 2010
Kampsun (või mantlike ?) on valmis juba mõnda aega, aga korralikku esitlust veel pole teinud … Tütreke on pirtsakas modell. Täna õnnestus mul saada kokkuleppele, et tuleb üks fotosessioon vabas õhus, aga just siis kui tüdruk ajas riided selga, hakkas ladinal vihma sadama. Mis siis ikka, tegime mõned kiired klõpsud toas. Pildid on kuidagi … sügisesed ...
Aga pole halba ilma heata. Pildile jäi ka minu kõige värskem (täpsemalt eilne) käsitöö. Tüdruku toa pisut väsinud tapeedi tuunimine. Kevadel on plaanis tapeedivahetus, seega tuli kõne alla selline julge lähenemine … Puu ja lehtede paigutus on tingitud eelkõige sellest, et oli mida vanal tapeedil varjata. Puu ise on tapeedile maalitud ja lehed peale kleebitud. Tõe huvides pean ütlema, et tegemises osales ka tüdruk ise, pool puutüvest on tema värvitud ja lehtede värvi ja paigutuse suhtes rääkis ta ka kaasa. Hetkel meile tulemus meeldib (no ühtteist oleks võinud teisiti teha, aga kuna tegemist siiski ajutise maalinguga, siis sellega oma pead ei vaeva). Üks linnuke pidi ka oksale tulema, aga hetkel on seal vaid koht markeeritud tütrekese kiirkorras joonistatud ja lõigatud linnukese siluetiga.
Ja veel kampsunist: sellele kulus pea 8 tokki Katia Peru lõnga (100g – 106 m). Mulle endale meeldib väga see värv –küps ploomililla. Tal on ka selline mõnus siidine läige, mis mängib valguse käes ja kohati tundub selle värv olevat bordoo ja kohati lilla. Kootud varrastega nr 4 (kuigi lõngal on soovitatud nr 6-6,5).Dragonfly posted @ 15:10 - Link - kommentaarid (19)
221875 visitors